Küçükçekmece İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya piyasası son yıllarda oldukça canlılık göstermektedir. Artık sadece ihtiyaç sahipleri değil, eşyalarını değiştirmek ancak çok para ödemek istemeyen birçok kişi ikinci el ürünlere yönelmektedir. Bu nedenle hem ikinci el eşya alımı hem de satışı son derece yaygındır. Siz de elinizdeki kullanıma uygun eşyaları çöpe atmak ya da birilerine bedava vermek yerine nakde çevirebilirsiniz. Küçükçekmece ikinci el eşya alanlar olarak, eşyalarınız için çok iyi fiyatlar teklif etmekteyiz. Taşınabilir durumda olan eşyalarınızı mağazalarımıza getirerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Taşınamayan eşyalarınız için ise Zengin Spot üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Adresinize kadar gelerek eşyaların durumunu inceliyor ve en uygun fiyat teklifinde bulunuyoruz. Fiyatta anlaşma durumunda ödemelerimizi nakit olarak yapmaktayız.

Küçükçekmece İkinci El Çamaşır Makinesi Alan Yerler

Çamaşır makinesi bir evin olmazsa olmaz beyaz eşyasıdır. Firmalar, neredeyse her sene yeni model çamaşır makinesi çıkarmaktadır. Son yıllarda 14 kiloya kadar yıkama kapasiteli, 1600 devir sıkma performansı gösteren, kurutma özelliği olan, anti alerjik, çevre dostu, ekstra tasarruflu gibi birçok fonksiyonu olan çamaşır makineleri üretilmektedir. Özellikle bebekli aileler kurutma özelliği olan makineleri satın almak istemektedirler. Herhangi bir nedenle çamaşır makinesini değiştirmeye karar verenler, eski makinelerini çöpe atmak yerine nakde çevirebilirler. Küçükçekmece ikinci el çamaşır makinesi alanlar olarak bizlerle Zengin Spot üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz çamaşır makinesini bizzat gelerek yerinde inceliyoruz. Satmak istediğiniz ürünün hala sorunsuz çalışır durumda olması gerekmektedir. Üründe herhangi bir kırık, pas vs. olmamalıdır. Kullanıma engel olmayan ufak tefek renk atmaları, çizikler satın almamıza engel değildir. Ancak fiyatın ona göre belirleneceğini bilmeniz gerekmektedir.

Küçükçekmece İkinci El Tost Makinesi Alan Yerler

Tost makinesi hem bekar evleri hem de çocuklu aileleri için vazgeçilmez bir küçük ev aletidir. Tost makineniz artık ihtiyacınızı görmüyor, yenisini almak istiyorsanız eskisini çöpe atmanıza gerek yok. Küçükçekmece ikinci el tost makinesi alanlara getirerek nakde çevirebilirsiniz. Tost makinenizi mağazalarımıza getirerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünün çalışıp çalışmadığı, fiziki durumunun iyi olup olmadığı kontrol edildikten sonra sizlere bir fiyat teklifi yapılır. Bilinen markalı, çiziği olmayan, çok az kullanılmış ya da garantisi devam eden tost makineleri için daha yüksek fiyat teklifleri yapılmaktadır. Anlaşma durumunda ödemelerimiz anında ve nakit olarak yapılmaktadır.

Küçükçekmece İkinci El Yemek Masası Takımı Alan Yerler

Yemek masası takımı bir adet masa ve 6 ila 8 sandalyeden oluşan bir takımdır. Herhangi bir sebeple yemek masası takımınızı değiştirme kararı aldıysanız eskisi için Küçükçekmece ikinci el yemek masası takımı alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. İkinci el eşya konusunda uzman arkadaşlarımız, evinize gelerek ürününüzü kontrol ederler. Ürünlerinizde yırtık, çizik, kırık, pas gibi sorunlar yoksa sizlere uygun bir fiyat telifi çıkarılır. Anlaşma durumunda ödemelerimiz nakittir.Nakliye hizmetimiz mevcut olup, ücretsiz hizmet vermektedir.

Küçükçekmece İkinci El Eşya Satışı

İkinci el eşya satanlar kadar alanlar da çok fazladır. Öğrenci evine çıkanlar, bekar memurlar, yeni evliler, maddi zorluk yaşayanlar eşyaya çok para harcamak istememektedir. Bu konuda çok haklılar. İkinci el ürünlerin çoğu artık sıfır kalitesindedir. Boş yere binlerce lira masraf yapmak yerine çok uyguna ev döşenebilir. Zengin Spot olarak Küçükçekmece ikinci el eşya satışı hizmetimiz de bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek mağazalarımızın yerini öğrenebilir ve ürünleri yerinde görerek satın alabilirsiniz. Firma olarak ilkemiz düşük kar marjı ile yüksek müşteri memnuniyetidir. Hem alıcıları hem de satıcıları mağdur etmeyen fiyatlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Küçükçekmece İkinci El Eşya Nakliyesi

Nakliye hizmeti oldukça zor bir iştir. İkinci el eşyalar da sıfır eşyalara göre daha hassas olduklarından dolayı, ikinci el eşya nakliyesi çok daha fazla titizlik gerektirir. Küçükçekmece ikinci el eşya nakliyesi hizmetimizle sizlerin yanındayız. Hem alış hem de satış sonrası nakliye hizmetimiz ücretsizdir. İkinci el eşya nakliyesinde kişileri en çok tedirgin eden eşyaların zarar görme ihtimalidir. Bizler bu konuda her türlü önlemi alıyoruz. Nakliyeye uygun kapalı kasa araçlarımız mevcuttur. Ayrıca ürünleri çizilme, kırılma, yırtılma gibi risklerden korumak için her türlü malzemeyi kullanıyoruz.

Küçükçekmece İkinci El Eşya Kurulumu

İkinci el eşyalar daha önce kurulumları yapılan ve sökülen eşyalar oldukları için yeniden kurulmaları risklidir. Bu konuda uzman ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Küçükçekmece ikinci el eşya kurulumu olarak sizlere daima en iyi hizmeti sağlamaktayız. Kurulum hizmetimiz de fiyatlarımıza dahil olduğundan dolayı, kurulum sonrası sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Küçükçekmece’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • ATAKENT MAHALLESİ
 • ATATÜRK MAHALLESİ
 • BEŞYOL MAHALLESİ
 • CENNET MAHALLESİ
 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • FATİH MAHALLESİ
 • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 • GÜLTEPE MAHALLESİ
 • HALKALI MERKEZ MAHALLESİ
 • İNÖNÜ MAHALLESİ
 • İSTASYON MAHALLESİ
 • KANARYA MAHALLESİ
 • KARTALTEPE MAHALLESİ
 • KEMALPAŞA MAHALLESİ
 • MEHMET AKİF MAHALLESİ
 • SÖĞÜTLÜ ÇEŞME MAHALLESİ
 • TEVFİKBEY MAHALLESİ
 • YARIMBURGAZ MAHALLESİ
 • YENİ MAHALLE MAHALLESİ
 • YEŞİLOVA MAHALLESİ