Avcılar İkinci El Eşya Alanlar

Avcılar ikinci el eşya alanlar sizlere ikinci el eşya alım, satım, nakliye ve montaj konularında hizmet vermektedir. Zengin Spot güvencesiyle her türlü eşyayı en iyi fiyat garantisiyle alıp satabilirsiniz. Koltuk takımı, masa, sandalye, yatak odası takımı, TV ünitesi, orta sehpa, ofis eşyaları gibi mobilyaların yanında beyaz eşya, laptop, küçük ev aletleri alım satımı da yapmaktayız. Ayrıca orijinal markalı kol saatlerinizi de kolayca nakde çevirebilirsiniz. İkinci el eşya ile ilgili her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar İkinci El Klima Alan Yerler

Klima hem yaz sıcaklarında hem de kışın soğukta kullanılan çok işlevsel bir alettir. Son yıllarda sıfır klima fiyatları oldukça arttığından ikinci el ürünlere rağbet artmıştır. Siz de artık kullanmadığınız veya yeni model almak için değiştirmek istediğiniz eski klimanızı atmanıza gerek yok. Avcılar ikinci el klima alanlar ile iletişime geçerek eski klimanızı nakde çevirebilirsiniz. Ürünün durumunu görmek için adresinize bizzat gelip fiyat teklifinde bulunuyoruz. Verdiğimiz fiyat teklifi ürünün markasına ve fiziki durumuna göre belirlenmektedir. Bilinen markalı, garantisi devam eden ürünlerinize daha yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Ürünün sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir. Fiyatta anlaşma durumunda ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. Satış sonrası klimanın sökülmesi, nakliyesi ve yeniden montajı konularında da teknik ekibimiz mevcuttur.

Avcılar İkinci El Yemek Odası Takımı Alan Yerler

Yemek odası takımını değiştirmek isteyenler eskisini nakde çevirebilirler. Eski yemek odası takımızın tüm parçaları tamsa, ürün hala iyi durumdaysa Avcılar ikinci el yemek odası takımı alanlarla iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz takımın masa, sandalye, konsol, vitrin, ayna, TV sehpası gibi tüm parçalarının tam olması gerekmektedir. Eksik parçası olan ürünlerinizi yemek odası takımınızı, takım olarak değil tek tek değerlendirerek almaktayız. Ürünlerde kırık, yırtık vs. olmamalıdır. Kullanıma engel olmayacak ufak tefek çizikler olabilir. Çok az kullanılmış veya hiç kullanılmamış, bilindik markalı ürünleriniz için daha yüksek fiyat teklifi yapılmaktadır. Anlaşma durumunda ödemelerimiz nakit olarak yapılacak olup, nakliye hizmetimiz ücretsizdir.

Avcılar İkinci El Televizyon Alan Yerler

Televizyon her evde, ofiste, iş yerinde olması gereken bir alettir. Teknolojinin hızla değişmesiyle ya da başka bir ebatta televizyona ihtiyacınız olduğundan dolayı, siz de televizyonunuzu değiştirme kararı aldıysanız eski televizyonunuzu çöpe atmayın. Eski televizyonunuz hala çalışır durumdaysa, herhangi bir kırığı vs yoksa Avcılar ikinci el televizyon alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Televizyonunuzu direkt mağazalarımıza kendiniz getirebilir ya da bizi arayarak ürünü yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Ürünün markasına, garantisinin devam edip etmemesine ve fiziki durumuna göre en uygun fiyat teklifini vereceğimizden şüpheniz olmasın. Satış sonrası ürünün nakliyesi ücretsiz yapılacak olup ödemelerimiz nakit yapılmaktadır.

Avcılar İkinci El Eşya Nakliyesi

İkinci el eşya alım satımı durumunda en çok zorlanılan konu nakliyedir. Kişiler ürünlerin nakliyesini kendi imkanlarıyla sağlamaya çalıştıkları durumda ürünler ciddi hasarlar görebilmekte ya da nakliye işi çok pahalıya gelebilmektedir. Zengin Spot güvencesiyle Avcılar ikinci el eşya nakliyesi hizmetini sağlamaktayız. Nakliye hizmetimizi son derece titizlikle yerine getirmekteyiz. Nakliye konusunda uzman ekibimiz mevcuttur. Uzman ekibimiz nakliye sırasında ürünlerin zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Gerekli araçlarımız, ürünleri koruyucu her türlü materyalimiz ve hamaliye hizmetimiz vardır. Nakliyemiz ücretsiz olup sizlere en uygun şartlarda hizmet sağlanmaktadır.

Avcılar İkinci El Eşya Satışı

Günümüzde sıfır eşyaların fiyatlarının aşırı derece artmasından dolayı ikinci el eşyalara talep çok fazla artmıştır. Evlerini yeniden döşeyenler, öğrenci evine çıkanlar, bekar memurlar veya evinde herhangi bir eşyayı değiştirmek isteyenler ikinci el eşya arayışına girmektedirler. Zengin Spot olarak ikinci el eşya alımının yanında satış hizmeti de vermekteyiz. Avcılar ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımıza gelerek her türlü ihtiyacınıza uygun eşyayı, sıfır eşya kalitesinde, en uygun fiyata bulabilirsiniz. Her birini özenle satın aldığımız ürünlerimizi mağazalarımıza gelerek görebilir ve ihtiyacınıza uygun olanları satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin çoğu sıfıra yakın kalitede, çalışır durumda ve kullanıma uygundur. Ayrıca satış sonrası nakliye ve montaj hizmetimiz de mevcuttur.

Avcılar İkinci El Eşya Kurulumu

İkinci el eşyalar daha önce kurulumu yapılıp sökülen eşyalar olduklarından dolayı yeniden kurulumları titizlik ve beceri gerektiren eşyalardır. Avcılar ikinci el eşya kurulumu olarak bu konuda uzman ekip arkadaşlarımız mevcuttur. Satın alınmasıyla birebir kendimiz ilgilendiğimiz ürünlerin sökülmesi, nakliyesi ve yeniden kurulumunun yapılması işlemlerini son derece titizlikle yapmaktayız. Elektronik ürünlerin kurulum kitapçıklarına birebir uyularak kurulumları sağlanmaktadır. Dolap, yatak, vitrin, kitaplık, ayakkabılık, TV ünitesi gibi ürünlerin kurulumları içinse usta marangozlarımız hizmet vermektedir. Kurulum sonrasında ürünlerin çalışma durumları test edilmekte ve bu konuda sizlere garanti verilmektedir.

Avcılar’da hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

  • AMBARLI MAHALLESİ
  • CİHANGİR MAHALLESİ
  • DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ
  • FİRUZKÖY MAHALLESİ
  • GÜMÜŞPALA MAHALLESİ
  • MERKEZ MAHALLESİ
  • MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ
  • TAHTAKALE MAHALLESİ
  • ÜNİVERSİTE MAHALLESİ
  • YEŞİLKENT MAHALLESİ