Eşyalar

Çamaşır Makinesi Alan Yerler

İkinci el çamaşır makinesi alan yerler, evlerin önemli bir ihtiyacını karşılayan ve ellerindeki çamaşır makinesini değiştirmek veya elden çıkarmak isteyenler açısından cazip bir hizmet sunan işletmeler olarak gösterilebilirler.

Her evde olması gereken ürünlerin başında çamaşır makinesi gelmekte. Çünkü her çeşit giysinin bir şekilde temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. İçinde bulunduğumuz yüzyılda bunu elle yapmak hem gereksiz sayılabilecek kadar çok zaman alır hem de yorucudur. Dolayısıyla her evde çamaşır makinesi bulunur.

Tabi çamaşır makinelerinin gelişen yeni teknolojiye ayak uyduran yeni modellerinin de ortaya çıkması söz konusudur. Bu ürünler zamanla eskimeye başlar. Birçok değişik versiyonu piyasaya çıkar. Çamaşır makinesi alan yerler ile görüşerek, bunu paraya çevirmeniz çok zor olmayacaktır. Zengin spot gibi kullanılmış makinelerinizi alan yerler, aynı zamanda bunun satışını da gerçekleştirmektedir. Yani iki yönlü ve kaliteli bir hizmet söz konusudur.

Hangi Çamaşır Makineleri Satılabilir?

İkinci el eşya alan şirketlerle bağlantıya geçerek sahip olduğunuz ürünü çok kısa zamanda paraya dönüştürebilirsiniz. Hangilerinin kabul edildiği ise merak edilmekte. Her marka çamaşır makinesi alınabilir. Renk konusunda da bir kısıtlama yoktur. Çünkü her rengin kendisine göre bir alıcı vardır. Beyaz, kırmızı, siyah olan ürünleri satmak mümkün. Bunun için mutlaka iletişim kurulmalıdır. Ürünü kesinlikle yerinde görmemiz gerekiyor. Tabi makinenin bakımlı olup olmaması, geçmişte tamir edilip edilmediği, varsa garanti süresi gibi etkenler de fiyat teklifini etkileyen unsurlardır.

Hangi Markalar Kabul Edilir?

Birçok farklı marka kabul edilebilir. Bu konuda bir sınırlama yok. Vestel, Bosch, Samsung, Ariston ve bunun gibi onlarca yerli yabancı marka ürüne para ödenmekte. Bu noktada önemli olan ürünün ne kadar kaliteli olduğu ve çalışıp çalışmadığıdır.

Fiyatlandırma Nasıl Olur?

İkinci el eşya alan şirketler fiyatlandırmayı nasıl yapıyor ve ürüne ne kadar ödüyor diye merak edenler olabilir. Bu konuda şunları bilmek lazım;

 • Her makine için farklı bir fiyat belirlenmektedir.
 • İlk bakılan şey ise ne kadar temiz olduğudur.
 • Darbe alan, üzerinde çizik bulunan, ezilmiş olan makinelerin alınması mümkün olsa da fiyatları aşağıya düşecektir.
 • Buna ek olarak kaç tane programa sahip olduğu bir diğer önemli kriter.
 • Firmaların dikkat ettiği bir diğer husus ise marka. Çünkü bazı markalar kaliteli ürünleri piyasaya sürmeleriyle tanınıyorlar.
 • Kullanılan teknolojinin de önemi fazla.

İkinci El Çamaşır Makinesi Almak Mümkün mü?

Çamaşır makinesi alanlar, aynı zamanda bunun satışını da çok başarılı ve hızlı bir şekilde yapabiliyorlar. Mağazamıza gelmeniz yeterli olacak. Satın alabileceğiniz ve fazla fiyatlı olmayan birçok ürünü bulmanız çok kolay. Bunun yanı sıra isteyen müşterilerimiz İnternet üzerinden iletişim bilgilerimizi alarak, WhatsApp kanalıyla iletişim kurarak bu işlemi rahatlıkla yapabilirler. Her türlü markaya sahibiz. Ürünlerimiz çok temiz ve kullanışlı. Sorunsuz bir şekilde çalışıyorlar.

Kullanılmış Çamaşır Makinelerinin Fiyatları Nasıl?

Şirketimiz cazip fiyatları ile önemli avantajlar sunuyor. Ürünler için talep ettiğimiz fiyatların piyasadaki diğer fiyatlar ile kıyaslandığı zaman çok ucuz olduğunu görebilirsiniz. Hatta bazı ürünlerde yarı yarıya kadar olacak şekilde bir fark var. Yani yüzde 50 gibi yüksek bir oran üzerinden bütçenize katkı sağlıyorsunuz. Bir kısmının sadece birkaç aylık olduğunu belirtmek gerekiyor. Bazı ürünlerin garantisi de devam ediyor. Zaten ilgili belgeler, satın almanız durumunda hemen size sunuyoruz. Bu şekilde başarılı bir satış süreci tamamlanmış oluyor.

Çamaşır Makinesi Nakliyesi Nasıl Oluyor

Satın alınan ürünün nakliyesi son derece kolay ve hızlı. Ücretsiz nakliyeyi genellikle şu şekilde gerçekleştiriyoruz:

 • Ürünler için özel kutular var. Büyük bir kısmının kendi orijinal kutusu söz konusu.
 • Yan ve üst kısımlarına köpük koyuluyor ve daha sonra kutu içine yerleştiriliyor.
 • Bununla da yetinilmeyerek ürünü dört koldan kopmayan bir kayış ile bağlıyoruz. Böylelikle tam bir koruma sağlanıyor.
 • Hemen ardından ise arkası kapalı olan kamyonete yükleniyor.
 • Araç hızlı olmayan bir şekilde ve dikkatli olarak giderek, ürüne herhangi bir zararın gelmesinin önüne geçiyor. Bu şekilde işlemler tamamlanıyor.

Çamaşır Makinesi Kurulumu Nasıl Oluyor?

İkinci el çamaşır makinesi alanlar arasında bulunan firmamız sadece nakliye ile sınırlı bir hizmet vermiyor. Aynı zamanda kurulum işlemini gibi eşyaya göre gerekli olan işlemleri başarılı bir şekilde yapmakta. Bunu iyi bir biçimde gerçekleştiren teknik personelimiz var. Hemen harekete geçen personel bu süreci de başarılı bir biçimde tamamlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir