Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar

Küçükyalı, sakinliği ve huzurlu oluşuyla şehrin en ilgi çekici semtlerinden biridir. Maltepe ilçesine bağlı bir mahalle olan Küçükyalı oldukça popüler bir bölgedir. Zengin Spot olarak burada da her türlü ikinci el hizmetini sunmaktayız. Küçükyalı ikinci el eşya alanlara ulaşarak dilediğiniz eşyayı satabilirsiniz. Ödemlerimizin nakit olmasından dolayı nakit ihtiyacınızı hızlıca karşılayabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyaları mümkünse siz bize getirin, mümkün değilse adresinize gelerek biz inceliyoruz. Her türlü ev mobilyası, ev elektroniği, küçük ev aleti, ofis malzemesi, bahçe mobilyası, elektronik alet, antika ve kol saati almaktayız.

Küçükyalı İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Beyaz eşya denince ilk olarak buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi akla gelir. Sebil, derin dondurucu, fırın, ocak da beyaz eşya kategorisine girmektedir. Taşınma, renk değiştirme, başka markaya geçme, elinde fazla olması gibi nedenlerle beyaz eşyanızı değiştirme kararı aldıysanız, eskisini Küçükyalı ikinci el beyaz eşya alanlara satabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın hepsini satabileceğiniz gibi tek tek de satabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünü adresinize inceliyoruz. Fiziki durumu ve çalışıyor olması çok önemli. Hurda durumda, arızalı ürünleri almayacağımızı bilmenizi isteriz. Hiç kullanmadığınız, kutusundan çıkarılmamış ürünlere ise sıfıra yakın fiyatlar teklif ediyoruz. Ürünlerin söküm ve nakliyesi de bize ait olup, sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Küçükyalı İkinci El Bebek Beşiği Alan Yerler

Her bebeğin ihtiyacı beşiktir. Mobilyalı, sallanır, anne yanı, ahşap, sepet, portatif, park olarak birçok beşik çeşidi bulunmaktadır. Bebeğinizin büyümesiyle artık beşiğe ihtiyaç duymazsınız. Beşiği elinizden çıkararak, çocuk odası tarzına geçiş yapmanız gerekir. Bu durumda eski beşiğinizi elden çıkararak yeni eşyalara yer açmış olursunuz. Her türlü beşiğinizi Küçükyalı ikinci el bebek beşiği alanlara satabilirsiniz. Taşınabilir beşikleri mağazalarımıza getirerek, büyük ve taşınmayanlar için adresinize gelerek ürünleri inceliyoruz. Bütün olarak satmak istediğiniz bebek odası takımlarınızı da almaktayız.

Küçükyalı İkinci El Koltuk Takımı Alan Yerler

Koltuk takımları sadece evlerde değil, ofislerde, iş yerlerinde, bekleme salonlarında da tercih edilmektedir. Farklı model ve kumaş seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Her sene modası değişen koltuk takımları çok sık yenilenmektedir. Siz de böyle bir durumda eski koltuk takımınızı, Küçükyalı ikinci el koltuk takımı alanlara satabilirsiniz. Ürünü incelemek için evinize ya da iş yerinize geliyoruz. Satmak istediğiniz ürünün kullanıma engel bir durumunun olmaması gerekmektedir. Döşemesinde yırtık, mobilyasında kırık olan ürünleri almamaktayız. Yıkamayla geçecek lekesi, tamiri mümkün sökükleri, belirgin olmayan çizikleri olan ürünleri satın almaktayız. Ürünlerinizi takım olarak değerlendirebilmemiz için tüm parçaları tam olmalıdır. Varsa yastığı, kırlenti, üçlü, ikili, tekli koltukları tam olmalıdır.

Küçükyalı İkinci El Eşya Satışı

Yeni evliler, öğrenciler, bekar evine çıkanlar, maddi sıkıntı çekenler ev döşerken veya ihtiyaçlarını karşılarken çok fazla para harcamak istememektedir. İkinci el ürünler eskisine göre çok daha kullanışlı durumdadır. Sıfır ürünlerin fiyatlarının aşırı artması da hesaba katılınca ikinci el ürün almak son derece mantıklıdır. Küçükyalı ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımıza gelerek, her türlü ürüne ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin her birini özenle kontrol ederek satın alıyoruz. Bu nedenle mağazalarımızdaki ürünlerin hepsi kullanıma hazır durumdadır. Hatta çoğu ürünümüz sıfır kalitesindedir. Satış sonrası nakliye, kurulum hizmetleri de firmamız tarafından ve ücretsiz olarak verilmektedir.

Küçükyalı İkinci El Eşya Nakliyesi

Sıfır eşya alırken nakliye hizmeti firmalar tarafından sağlanır. İkinci el eşya alırken ise nakliyeyi kimin sağlayacağı merak konusudur. Kendiniz direkt ikinci el eşya aldığınızda nakliyeyi de kendiniz sağlamak durumunda kalırsınız. Eşyaların sökülmesi, hamaliye, araç kiralama ve yeniden kurulum hizmetleri düşünülünce aldığınız ürün oldukça pahalıya gelmektedir. Küçükyalı ikinci el eşya nakliyesi hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Bu nedenle ikinci el ürün alırken Zengin Spot güvencesiyle çalışan mağazalarımızdan almaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Nakliye hizmetimizi kendi kurmuş olduğumuz nakliye ağımızla sağlamaktayız. Bu konuda yılların verdiği tecrübeyle çalışmaktayız. Ürünlere herhangi bir zarar gelememesi için her türlü önlemi almaktayız. Oluşabilecek tüm sıkıntılarda ise firmamızın garantisi mevcuttur.

Küçükyalı İkinci El Eşya Kurulumu

Nakliye konusunda olduğu gibi bir ürünü kendiniz alıp kurmaya kalkıştığınızda ürün sıfır fiyatından bile pahalıya gelebilmektedir. En basit tesisat, mobilya kurulumu için yüzlerce lira talep edilmektedir. Nakliye hizmeti de katıldığında bir ürünü ikinci el almanın mantığı kalmamaktadır. Bir ürünü kendiniz almak yerine ikinci el konusunda uzmanlaşmış firmalardan almanız daha mantıklıdır. Küçükyalı ikinci el eşya kurulumu yapan ekiplerimiz olduğu için hiçbir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Kurulum hizmetimiz fiyatlarımıza dahil olduğu için sizden hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Küçükyalı İkinci El Eşya Fiyatları Ne Kadar?

İlk kez ikinci el eşya alan, bu piyasaya uzak kişilerin en merak ettiği konu fiyattır. Küçükyalı ikinci el eşya fiyatları ne kadar sorusunun cevabı için Zengin Spot üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız piyasadaki en uygun fiyatlar olup, her zaman pazarlık payımız vardır.