Eşyalar

Ofis Mobilyaları Alanlar

Her ofiste mutlaka mobilya bulunur. Bunların farklı türleri söz konusudur. Bazı şirketler, dekorasyonda farklılığa giderler. Bundan dolayı mobilyaları da yenilemek isterler. Bu çerçevede ofis mobilyaları alanlar hemen devreye girmektedir.

Bu tip firmalar içinde yer alan işletmemiz, satmak istediğiniz ürünü inceledikten sonra en iyi fiyatı çıkarmaktadır. İkinci el ofis mobilyası alan yerler içindeki firmamızın hizmetleri sadece bununla sınırlı değil. Çünkü yeni bir yere taşınan şirketler, kurumsal işletmeler, istedikleri mobilyayı mağazamızdan uygun bir fiyat karşılığında satın alabilirler.

Ofis Mobilyaları Nasıl Paraya Dönüştürülür?

Bizim gibi ikinci el eşya sektöründe hizmet veren şirketler sayesinde ofis mobilyalarını paraya dönüştürmek çok zor bir işlem değil. İlk olarak firmamız ile iletişime geçmemiz gerekiyor. Bu tip eşyaları taşıyarak getirmeniz mümkün olmadığı için bir personel yollayarak, nelerin satılacağını kontrol ediyoruz. Daha sonra uygun olması durumunda diğer aşamalara geçilmekte. Yani kabul ettiğiniz fiyat teklifinde söz konusu olan ücreti nakit olarak ödüyoruz ve eşyaları naklediyoruz.

Hangi Ofis Mobilyaları Kabul Edilir?

Birçok farklı ürünün kabul edilme durumu var. İkinci el ofis mobilyaları alan şirketler, her türlü masaya ve diğer eşyalara para ödemektedir. Ahşap, plastik, demir ve benzeri maddelerden yapılmış olabilir. Bunun yanı sıra döner koltuk, sandalye, şifonyer, dosya dolabı da kabul edilebilir. Buradan önemli olan ise ürünlerin kalitesidir. Ürünün ne kadar bakımlı olduğu ve markası gibi özellikler, fiyat teklifini önemli oranda değiştirebilen özelliklerdir.

Mobilyalara Ne Kadar Para Ödenir?

Ofis mobilyaları alan yerler, fiyatı şu kriterlere göre belirlerler;

  • Her ofis mobilyası alınmıyor. Mesela kırık, çizik gibi olumsuz özellikler taşıyan mobilyalara para verilmiyor ya da düşük bir fiyat biçiliyor. Özellikle aksamında sorun olan, çekmecesi açılmayan ya da ayağı problemli sandalyeler alınmayan veya düşük fiyatlarla alınan eşyalar olabilirler.
  • Mobilyalara para ödeme aşamasında marka önemlidir. İyi ve kaliteli bir firmanın ürünlerine her zaman daha yüksek para ödenmektedir.
  • Bu tip kriterlere göre belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden size hemen para verilir ve ürün teslim alınır. Eğer kullanım kılavuzu ve garanti belgesi söz konusu ise onlar da istenmektedir.

İkinci El Ofis Mobilyası Neden Alınmalı?

İkinci el eşya alan ve satan şirketler üzerinden bu işlemi yapmak mantıklıdır. Bunun başında ise elbette ekonomik nedenler gelmektedir. Çünkü çok daha ucuza ofis kurulumunu mal edebilirsiniz. Ayrıca ürünler modern tasarımlara sahiptir. Çok eski değildir. Büyük bir kısmı yenidir. Özel kutusu içinde yer almaktadır. Dolayısıyla Zengin Spot gibi kaliteli hizmet sunan firmalardan alınan ikinci el ofis mobilyaları tercih edilmelidir.

İkinci El Ofis Mobilyası Fiyatları Nasıl?

Yeni bir işe başlayan ve ofis malzemesi almak isteyen kişiler, bunu çok ucuz bir fiyat karşılığında gerçekleştirebiliyorlar. Çünkü ofis mobilyaları veya diğer ikinci el eşyaları alan firmalar satış da yapmakta ve çok yüksek fiyatlar istememekteler. Bu durum sizin için her daim avantaj olacaktır.

Normal şartlar altında sıfır bir ofis mobilyasının fiyatı çok pahalı olabilir. Yeni iş kuracak ya da ofise taşınacak olan kişiler içi bu durum tam anlamıyla külfettir. Bundan uzak durarak, ikinci el mobilyaya çok daha uygun bir para ödeyerek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İkinci El Ofis Mobilyası Çeşitleri Neler?

İkinci el mobilya konusunda çeşitler çok fazla. Ofis mobilyası denildiği zaman akla hemen masa geliyor. Bu masanın yapıldığı malzeme çok farklı olabilmekte. Bunun yanı sıra sandalyeler unutulmamalı. Arkada koyulacak olan şık bir dolap ortamı tamamlayacaktır. Elbette sehpa da söz konusudur. Bunun gibi birçok ofis mobilyasını mağazamızdan satın alabilirsiniz. Üstelik renk seçimi yapmak da mümkün. Birçok farklı alternatif var.

İkinci El Ofis Mobilyası Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Firmamız nakliye konusunda da hizmet veriyor. Ücretsiz nakliye işleminin çok güvenli bir şekilde yapıldığını görmekteyiz. Buna göre ürünler ilk olarak su geçirmeyen ve korunaklı olan ambalaj içine koyulur. Sonrasında ofis mobilyaları alanlar, özel bir araca bunu yüklerler. Dikkatli şekilde işlem gerçekleştirilir. Hemen ardından ise araç yola çıkar. Daha sonra ürün taşınır ve yerleştirilir. Süreç bu şekilde tamamlanmış olur.

İkinci El Ofis Mobilyası Kurulumu Konusunda Hizmet Var mı?

İkinci el ofis mobilyaları alanlar, kurulum hususunda hizmetten faydalanabiliyorlar. Elbette sandalyelerin kurulumu yoktur. Ancak çok büyük olan masa ve dosyaların koyulduğu dolaplar parça parça satın alınır. Bunların sorunsuz bir şekilde kurulması gerekmektedir. Bunu hiçbir zaman dert etmenize kesinlikle gerek yok. Çünkü her türlü mobilyanın montajı, elemanlarımız sayesinde çok kolay olarak yapılıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir