Şişli İkinci El Eşya Alanlar

Taşınma durumunda ya da evinizdeki eşyaları değiştirmek istediğinizde beyaz eşyalarınız, koltuk takımlarınızı, yatak odası takımlarınızı ve diğer her türlü mobilyalarınızı, saat, laptop, televizyon gibi kullanılabilir durumda olan eşyalarınızı atmak yerine paraya çevirebilirsiniz. Bunun için Şişli ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Zengin Spot eşyalarınız için verilebilecek en yüksek teklifleri sunuyor.

Evde değiştirmek istediğiniz mobilyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem eşyalarınızdan kurtulabilir hem de eşyalarınızı nakde çevirmiş olursunuz. Koltuk takımlarınız ya da yemek odası takımlarınız kullanılabilir durumda ise paraya çevirerek yeni almak istediğiniz eşyalar için bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Sadece yemek odası ve koltuk takımlarınızı değil her türlü mobilyalarınızı almaktayız.

Şişli İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Yenilemek istediğiniz buzdolabı, çamaşır makinası, dondurucu ya da bulaşık makinanız kullanılabilir durumda ise beyaz eşyalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Markası ne olursa olsun fazla yıpranmamış eşyalarınıza iyi bir teklif verilecektir. Beyaz eşyalarınızın çalışabilir durumda olması önemli. Çünkü yıpranmamış ve çalışabilir durumdaki eşyalarınızı daha yüksek teklifler verilecektir.

İkinci El Televizyon Alanlar

Teknoloji sürekli gelişmektedir. Bu nedenle özellikle bu gelişim sürecine ayak uyduran ve teknoloji meraklısı olanlar televizyonlarını değiştirmek istemektedirler. Eski televizyonları nakde çevirmek için ikinci el eşya alan yerler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Televizyonlarınızın modeline ve markasına göre fiyat teklifleri yapılmaktadır. Özellikle markası ya da modeli fazla talep gören televizyonlar için oldukça yüksek fiyat teklifi verilmektedir.

İkinci El Laptop Alanlar

Artık kullanmadığınız ya da değiştirmek istediğiniz laptop ya da bilgisayarlarınızı elden çıkartmak için paraya çevirmek istediğinizde ürünü bize getirirseniz iyi bir teklif alabilirsiniz. Markası ne olursa olsun her türlü laptop ve bilgisayarlarınızı almaktayız. Fakat öncelikle ürünün fiziksel durumuna bakılıyor. Ardından çalışıp çalışmadığı kontrol etmek için bazı testler yapılıyor. Fiziki olarak ve çalışmasında bir sorun yok ise garantisi de devam ediyorsa laptop ya da bilgisayarınıza daha yüksek teklif verilmektedir.

İkinci El Saat Alanlar

Şişli ikinci el eşya alanlar firması olarak elden çıkarmak istediğiniz saatleri de almaktayız. Özellikle çok fazla tercih edilen saat markaları için iyi teklif alabilirsiniz. Saatiniz orijinal ise ve çok temiz kullanılmış ise daha yüksek fiyatlar verilmektedir. Böylece satmak istediğiniz saati anında nakde çevirmiş olacaksınız.

Şişli İkinci El Eşya Satışı

İkinci el eşya alanlar sadece sizin elden çıkarmak istediğiniz eşyaların alımını yapmıyor. Aynı şekilde ikinci el eşya satışını da yapmaktadır. Mobilyadan beyaz eşyaya, laptoptan televizyona kadar her türlü eşya satışı bulunuyor. Özellikle başka şehirlere okumak için giden öğrenciler, yeni ev kurmak isteyenler, bekar memurlar ya da işinin gereği olarak sürekli şehir değiştirmek zorunda kalanlar ikinci el eşya alabiliyor. Mağazamızda bulunan eşyalar özel olarak paketlenmiştir. Hatta birçok eşyanın halen garantisi bile devam etmektedir. Bazı eşyalar hiç kullanılmadan alınmış ve satışa sunulmuştur. Zengin spot güvencesi ile tüm ev eşyalarını daha hesaplı olarak alabilirsiniz. Mağazalarda çok yüksek fiyatlar ile satılan eşyaları çok fazla para harcamadan temin edebilirsiniz. Hatta fiyatlar oldukça ekonomiktir.

Şişli İkinci EL Eşya Kurulumu

Şişli ikinci el eşyadan almış olduğunuz ürünlerin kurulumunu da yapmaktayız. Bunun için herhangi bir servis çağırmanıza gerek yoktur. Uzman teknik ekibimiz ile her türlü beyaz eşya ya da elektronik eşyalarınızın kurulumunu gerçekleştiriyor. Daha sonra kurulumlar testler ile deneniyor. Herhangi bir sorun olup olmadığına bakılıyor. İkinci el alımları yapıldığında zaten tüm eşyalar elden geçirilmektedir. Fakat yine de herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması için satışı yapılan eşyalar kurulum sonrası yeniden kontrol edilmektedir.

Şişli İkinci El Eşya Nakliyesi

Firmamız hem eşya alanlar hem de eşya satanlar için nakliye hizmeti vermektedir. Bize sattığınız eşyaları adresinizden ücretsiz olarak almaktayız. Üstelik bu hizmeti profesyonel bir ekip tarafından yapıyoruz. Aynı şekilde ikinci el eşya almak isteyenler için de nakliye yapmaktayız. Nasıl ki eşyalar mağazalarda eşyalar özel olarak paketleniyor ise bizlerde aynı şekilde eşyalara zarar gelmemesi için eşyaları kutuluyoruz. Böylece alınan ürünler hiçbir darbeden etkilenmemiş oluyor. İstediğiniz adrese kapalı kamyonlar ile eşyalarınızı teslim ediyoruz.