Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

İnsanlar ihtiyaçlarını karşılamak için yüzlerce çeşit ürün kullanmaktadır. Zamanla bu ürünleri değiştirmek, yenilemek gerekebilir. Bazen de nakit ihtiyacını karşılamak için kıymetli eşyalarını satmak isteyebilirler. Bu nedenle ikinci el piyasası oldukça canlılık göstermektedir. Zengin Spot olarak ikinci el eşya alanlar ile satanlar arasında köprü görevi görmekteyiz. Düşük kar marjı politikamız sayesinde hem alıcılar hem de satıcılar açısından karlı bir alışveriş ortamı sağlamaktayız. Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak Ataşehir ilçesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Ödemelerimiz nakit olduğundan dolayı nakit ihtiyacınızı hızlıca karşılamış olursunuz. Ayrıca satış sonrası kurulum ve nakliye hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz tamamen profesyonel ekiplerimiz tarafından, ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ataşehir İkinci El Buzdolabı Alan Yerler

Buzdolabı her evin ve ofisin olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Son yıllarda teknolojinin hızla ilerlemesi ile her sene yeni özelliklere sahip buzdolabı modelleri üretilmektedir. Bazen de buzdolabınızın rengini değiştirmek veya başka boyutta bir buzdolabı isteyebilirsiniz. Bu durumda eski buzdolabınız hala kullanıma uygun durumdaysa çöpe atıp israf etmenize gerek yok. Ataşehir ikinci el buzdolabı alanlara ulaşarak buzdolabınızı en iyi fiyata satabilirsiniz. Satmak istediğiniz buzdolabını yerinde inceleyerek fiyat teklifini sunmaktayız. Ürününüzün bozuk olmaması, satışa uygun şekilde sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir. Fiziki durumunun da iyi olması önemlidir. Bilinen markalı ya da garantisi devam eden buzdolaplarınız için daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz.

Ataşehir İkinci El TV Ünitesi Alan Yerler

Çok beğenerek aldığınız TV ünitenizi dekorasyon değiştirme, taşınma gibi nedenlerle elden çıkarmanız gerekebilir. Bu durumda hala iyi durumda olan mobilyanızı çöpe atmanıza gerek yok. Ataşehir ikinci el TV ünitesi alanlara ulaşarak ürününüzü nakde çevirebilirsiniz. Böylece hem eşyalarınızı israf etmemiş olur hem de nakit ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. TV ünitenizi satın almamız için ürünün fiziki durumunun iyi olması gerekmektedir. Üründe kırıklar, çok belirgin çizikler, eksik parçalar olmaması önemlidir. Kullanıma engel olmayan ufak tefek çizikleri olan ürünleri de almaktayız. Satış konusunda anlaşılması durumunda ürünün demonte hale getirilmesi ve nakliyesi hizmetlerimiz de vardır.

Ataşehir İkinci El Kol Saati Alan Yerler

İnsanlar, artık saati öğrenmek için her ne kadar cep telefonlarını kullanıyor olsalar da kol saatleri hala rağbet görmektedir. Çünkü kol saati zamanı göstermesinin yanında, aksesuar özelliği de ön plana çıkan bir üründür. Yeni saat almak ya da nakit ihtiyacınızı karşılamak için sahip olduğunuz saati satmak isteyebilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünü Ataşehir ikinci el kol saati alanlara getirerek en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. Satmak istediğiniz kol saatinin tamamen orijinal olması gerekmektedir. Bu konuda uzman ekibimiz bulunduğundan gerekli tüm kontroller yapılacaktır. Ürünün estetik görüntüsüne engel olan kırık, çizik, varsa deri kısımlarından yırtık, renk solması vs. olmaması gerekmektedir. Anlaşma durumunda ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır.

Ataşehir İkinci El Eşya Nakliyesi

Nakliye, özel araç, malzeme ve işçi gerektiren zor bir iştir. Bu nedenle nakliye konusunda uzman olan kişilerden hizmet alınmalıdır. Zengin Spot olarak Ataşehir ikinci el eşya nakliyesi de yapmaktayız. Sattığınız ya da satın aldığınız ürünlerinizi özenle taşıyoruz. Ürünlerin zarar görmemesi için özel ambalajlar, patpat naylonlar, kutular, steç filmler vs. kullanmaktayız. Nakliye araçlarımız ürünlerinizin hava şartlarından etkilenmemesi için tamamen kapalı kasa özelliktedir. Nakliye hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Ataşehir İkinci El Eşya Kurulumu

İkinci el eşyalar daha önceden kurulumu yapılıp, uzun süre kullanıldıktan sonra söküldüğünden dolayı yeniden kurulumları oldukça zordur. Ataşehir ikinci el eşya kurulumu yapanlar olarak bu konuda uzman ekiplerimiz mevcuttur. Hem elektronik hem de mobilya ürünlerin sökülmesini ve kurulumunu yapmaktayız. Ürünlerin kurulumu bittikten sonra çalışıp çalışmadığı, sağlamlığı sizlerin yanında test edilmektedir. Kurulum hizmetimiz ücretsizdir.

Ataşehir İkinci El Eşya Fiyatları Ne Kadar?

İkinci el eşya satanların amacı ürünlerini yüksek fiyatlara satmaktır. İkinci el eşya alanların amacı ise ihtiyaç duydukları ürünleri ucuza almaktır. Bu açıdan her iki grubun da aklındaki soru, Ataşehir ikinci el eşya fiyatları ne kadardır. Biz Zengin Spot olarak, düşük kar marjı ile yüksek müşteri hizmeti politikasını benimsemekteyiz. Bu nedenle hem alıcılar hem de satıcılar yaptıkları alışverişten memnun kalmaktadır.

Ataşehir İkinci El Eşya Satışı

İkinci el eşya piyasasının en önemli noktası ürünlerin satışıdır. İhtiyaçlarını uyguna getirmek isteyen kişiler, sıfır ürün yerine ikinci eşyalara yönelmektedir. Her birini özenle seçtiğimiz ürünlerimizi görmek için Ataşehir ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımıza gelebilirsiniz. Mağazalarımızda mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri, laptop, televizyon gibi her türden ürünü bulabilirsiniz.

Ataşehir’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • AŞIKVEYSEL MAHALLESİ
 • ATATÜRK MAHALLESİ
 • BARBAROS MAHALLESİ
 • ESATPAŞA MAHALLESİ
 • FERHATPAŞA MAHALLESİ
 • FATİH MAHALLESİ
 • İÇERENKÖY MAHALLESİ
 • İNÖNÜ MAHALLESİ
 • KAYIŞDAĞI MAHALLESİ
 • KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ
 • MEVLANA MAHALLESİ
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 • MMUSTAFA KEMAL MAHALLESİ
 • ÖRNEK MAHALLESİ
 • YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ
 • YENİSAHRA MAHALLESİ
 • YENŞEHİR MAHALLESİ