Güngören İkinci El Eşya Alanlar

Son yıllarda insanlar eşyalarını uzun yıllar kullanmamaktadır. Eskiden 20 yılda bir değiştirilen koltuk takımları, beyaz eşyalar artık neredeyse her yıl değiştirilebilmektedir. Ayrıca hızlı değişen teknoloji nedeniyle elektronik aletler de ihtiyaçları karşılayamadıkları için elden çıkarılmak istenmektedir. Bu nedenle eşyalar çok yıpranıp, tamamen bozulmadan yenisi alınmaktadır. Güngören ikinci el eşya alanlar olarak bu tür eşyalarınızı sizlerden satın almaktayız. Böylece hem eşyalarını çöpe atarak israf etmemiş olursunuz hem de nakit ihtiyacınızı gidermiş olursunuz. Zengin Spot güvencesiyle, satışa uygun ürünleriniz için en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Her türlü alışverişinizde Zengin Spot garantisi altındasınız. Ödemelerimiz nakit olarak yapmakta olup, satış sonrası nakliye hizmeti de vermekteyiz.

Güngören İkinci El Halı Alan Yerler

Halı bir evin sıcaklığını arttıran en önemli eşyalardan biridir. Halılarınızın diğer eşyalarınızla uyumlu olması, evinizin güzelliği açısından son derece önemlidir. Herhangi bir eşyanızı değiştirdiğinize o eşyaya uyması açısından halılarınızı da değiştirmeniz gerekebilir. Ya da halılarınızdan sıkıldıysanız eski halılarınızı elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Güngören ikinci el halı alanlara ulaşarak halılarınız için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Satmak istediğiniz halılarınızda herhangi bir yırtık, sökük, yanık, hiç çıkmayan belirgin leke vs. olmaması gerekmektedir. Aşırı yıpranmış halıları satın almayacağımızı bilmenizi isteriz. Bilinen markaya sahip, az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış halılarınız için daha yüksek fiyat teklifi vermekteyiz.

Güngören İkinci Kol Saati Alan Yerler

Kol saati yıllardır hem kadınlar hem de erkekler için çok önemli bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda sıfır kol saati fiyatları çok fazla arttığından dolayı ikinci el piyasası oldukça hareketlenmiştir. Siz de yüksek fiyatlı kol saatinizi satmak istiyorsanız, Güngören ikinci el kol saati alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz kol saatinin orijinal markalı olması gerekmektedir. Orijinal olmayan saatler uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilip, sahte olduğu anlaşılacaktır. Ürününüzün sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir. Garantisi devam eden kol saatleriniz için daha yüksek fiyat teklifi yapılmaktadır. Satış konusunda anlaşıldıktan sonra ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır.

Güngören İkinci El Çocuk Odası Alan Yerler

Çocuklar hızla büyüdüklerinden dolayı, çocuklar için alınan mobilyalar yıpranmadan yenilerini almak gerekmektedir. Çocuk odası beşik, çocuk yatağı, komodin, şifonyer, gardırop gibi parçalardan oluşur. Siz de çocuğunuzun odasını değiştirmeye karar verdiyseniz eskisini atmanıza gerek yok. Güngören ikinci el çocuk odası alanlar olarak ürününüzün durumu gelip evinizde kontrol ediyoruz. Herhangi bir kırık, paslanmak, yırtık vb. olmayan ürünleriniz için en uygun fiyat teklifini belirliyoruz. Fiyatta anlaşma durumunda ödemelerimizi nakit olarak yapmaktayız. Ayrıca satış sonrası ürünlerin demonte hale getirilmesi, taşınması ve nakliye hizmetlerimiz de mevcut olup tamamen ücretsizdir.

Güngören İkinci El Eşya Satışı

Zengin Spot olarak ikinci el eşya satan ve alan kişiler arasında aracılık görevi yapmaktayız. Çok düşük kar marjlarıyla çalıştığımızdan dolayı hem alıcıları hem de satıcıları memnun etmekteyiz. Siz de ikinci el eşya satın almak isterseniz, Güngören ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımıza gelebilirsiniz. Her birinin özenle seçtiğimiz ürünlerimiz sıfır kalitesindedir. Ürünlerimizi mağazalarımızda özenle satışa sunmaktayız. İhtiyacınız olan her türlü ev eşyası, ofis eşyası, bahçe mobilyası, elektronik alet, bilgisayar, laptop, kol saati mağazalarımızda mevcuttur. Satış sonrası nakliye ve kurulum hizmetlerimiz de mevcut olup tamamen ücretsizdir.

Güngören İkinci El Eşya Nakliyesi

Eşya nakliyesi, taşıma için özel araçlar ve eşyalara zarar gelmemesi açısından uzmanlık gerektiren bir konudur. Kişiler eşyalarının nakliyesini kendileri yapmak istediğinde hem çok fazla masrafa girmekte hem de eşyalara zarar verebilmektedirler. Bu nedenle Güngören ikinci el eşya nakliyesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz ürünleri adresinizden teslim alıyoruz. Mağazalarımıza gelerek satın aldığını ürünleri de dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi için köpük, kutu, koli, pat pat ambalaj, kraft kağıdı, naylon, bağlama ipi, streç film gibi malzemeler kullanmaktayız. Bu konuda hiçbir masraftan kaçınmadığımızı bilmenizi isteriz. Önceliğimiz ürünlerin hiçbir zarar görmeden nakliyelerinin sağlanmasıdır. Nakliye hizmetimiz ücretsizdir.

Güngören İkinci El Eşya Kurulumu

Zengin Spot olarak kurulum ve montaj bizim işimizin bir parçasıdır. Sattığınız ürünlerin sökülmesi ve satın aldığınız ürünlerin yeniden kurulması konusunda hizmet vermekteyiz. İkinci el eşya kurulumu sıfır eşyalardan daha zordur. Bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz, Güngören ikinci el eşya kurulumu hizmetini yerine getirmektedir. Gardırop, yatak, kitaplık, ayakkabılık, vitrin gibi mobilyalar için usta marangozlar ile çalışmaktayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi beyaz eşyalar içinse tesisat işinden anlayan ustalarımız vardır. Satış sonrası kurulum hizmetimiz ücretsiz olup, ürünlerin sağlamlığı ve çalışma durumu sizlerin yanında kontrol edilmektedir.

Güngören’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN MAHALLESİ
 • AKINCILAR MAHALLESİ
 • GENÇOSMAN MAHALLESİ
 • GÜNEŞTEPE MAHALLESİ
 • GÜVEN MAHALLESİ
 • HAZNEDAR MAHALLESİ
 • MAREŞAL ÇAKMAK MAHALLESİ
 • MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ
 • MERKEZ MAHALLESİ
 • SANAYİ MAHALLESİ
 • TOZKOPARAN MAHALLESİ