Esenler İkinci El Eşya Alanlar

Hızlı değişen moda, zevkler ve ihtiyaçlar nedeniyle eşyalar eskisi gibi uzun yıllar kullanılmamaktadır.Bu nedenle genellikle değiştirmek istenen eşyalar hala kullanıma uygun olmaktadır. Siz de herhangi bir eşyanızı değiştirdikten sonra eskisini atmak istemiyorsanız Esenler ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçebilirisiniz. Koltuk takımı, oturma grubu, yatak odası takımı, kitaplık, ayakkabılık, TV ünitesi gibi her türlü mobilyanızı bizlere satabilirsiniz. Ayrıca elektrikli süpürge, çay-kahve makinesi, ütü, blender seti, tost makinesi gibi küçük ev aletlerini de satın almaktayız. Ödemelerimiz nakit olduğu için nakit ihtiyacınızı hızlıca karşılayabilirsiniz. Satış sonrası nakliye hizmetimiz mevcut olup tamamen ücretsizdir.

Esenler İkinci El Yatak Odası Takımı Alan Yerler

Çeşitli nedenlerle evini boşaltan kişiler, eski yatak odası takımından sıkılıp yenisini almak isteyen kişiler eski yatak odası takımını elden çıkarmak isteyebilirler. Esenler ikinci el yatak odası takımı alanlar olarak kullanılabilir durumda olan yatak odası takımınızı almaktayız. Böylece hem eski eşyalarınızdan kurtulur hem de nakit ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Satmak istediğiniz yatak odası takımın tüm parçalarının tam olması gerekmektedir. Yatak, gardırop, iki adet komodin, şifonyer ve varsa puf gibi parçaları tam olmalıdır. Tüm parçaları tam olmayan ürünlerinizi takım olarak değil tek tek değerlendirerek satın almaktayız. Satış sonrası ürünlerinizin nakliyesi için de hizmet vermekteyiz. Ödemelerimiz de anında ve nakit olarak yapılmaktadır.

Esenler İkinci El TV Ünitesi Alan Yerler

Salon dekorasyonunun vazgeçilmezi TV üniteleridir. Salonunuzdaki diğer eşyaları değiştirme durumunda onlara uygun yeni TV ünitesi almanız gerekebilir. Veya daha büyük bir televizyon aldığınızda eski TV ünitenizi elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu durumda eski TV üniteniz hala kullanılabilir durumdaysa çöpe atmak yerine nakde çevirebilirsiniz. Bunun için Esenler ikinci el TV ünitesi alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz üründe kırık, göçük vs. olmamalıdır. Ufak tefek çizikler olması durumunda fiyat teklifinin daha düşük olacağını bilmenizi isteriz. Satış sonrası ürünün demonte hale getirilmesi ve nakliyesi konusunda da hizmet vermekteyiz. Ödemelerimiz nakit olup nakliye hizmetimiz ücretsizdir.

Esenler İkinci El Laptop Alan Yerler

Laptop hem iş hem de eğitim hayatının olmazsa olmaz bir ihtiyacıdır. Hızlı değişen teknoloji, ihtiyacın değişmesi veya acil nakit ihtiyacı nedeniyle elinizdeki laptopu satmak isteyebilirsiniz. Esenler ikinci el laptop alanlar olarak ürününüzü bize getirebilirsiniz. Laptopun sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz laptop, profesyonel teknik ekibimiz tarafından çeşitli testlerden geçirilir. Ürünün tamamen orijinal olması gerekmektedir. Bilinen markalı, garantisi devam eden ürünleriniz için daha yüksek fiyat teklifi verilir. Ödememiz nakit olarak ve satış anında yapılmaktadır.

Esenler İkinci El Ütü Alan Yerler

Ütü bir evin olmazsa olmaz küçük ev aletidir. Kazanlı ütüler, buharlı ütüler, iyonik ütüler, akıllı ütüler, yapışmaz tabanlı ütüler, kablosuz ütüler olarak farklı ihtiyaçlara uygun birçok çeşit ütü vardır. Siz de ihtiyacınıza uygun yeni bir ütü almaya karar verdiniz ancak eski ütünüz de hala çalışır durumdaysa çöpe atmanıza gerek yok. Esenler ikinci el ütü alanlara gelerek eski ütünüzü nakde çevirebilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünün sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir.

Esenler İkinci El Eşya Satışı

Yeni ev döşeyenler, ikinci el elektronik eşya arayanlar, öğrenci evine çıkanlar uygun fiyatlı eşya arayışında olmaktadır. Esenler ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımıza gelerek, her türlü ihtiyacınıza uygun eşyayı bulabilirsiniz. Her birini özenle seçmiş olduğumuz ikinci el eşyaları mağazalarımızda satışa sunmaktayız. Zengin Spot olarak düşük kar marjlarıyla çalıştığımızdan dolayı fiyatlarımız oldukça uygundur. Ürünlerimizin çoğu sıfıra yakın kalitededir. Ayrıca garantisi devam eden, yüksek markalı ürünler satmaktayız.

Esenler İkinci El Eşya Nakliyesi

Esenler ikinci el eşya nakliyesi hizmetimiz ile hem satın aldığımız hem de sattığımız eşyaların nakliyesini titizlikle yapmaktayız. Nakliye hizmetine uygun araçlarımız, ürünlerin zarar görmemesi için kullandığımız koruyucu malzemeler ile en iyi şekilde nakliye hizmeti sağlamaktayız. Ürünlerinizin zarar görmemesi için her türlü ekipmanımız mevcuttur. Nakliye araçlarımız ürünlerinizin zarar görmeyeceği şekilde üstü kapalıdır. Nakliye hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Esenler İkinci El Eşya Kurulumu

Beyaz eşya, büyük gardırop, kitaplık gibi ürünlerin kurulumu ayrı uzmanlık gerektiren zor işlerdir. İkinci el eşyalar ise daha önce sökülüp yeniden kurulumu yapılacağından dolayı daha fazla titizlik gerektirmektedir. Esenler ikinci el eşya kurulumu yapanlar olarak bu hizmetleri uzman ekiplerimizle yerine getirmekteyiz. Elektronik aletler için teknik ekibimiz mevcuttur. Mobilyalarınız için de usta marangozlardan hizmet almaktayız. Kurulum sonrası ürünlerin çalışıp çalışmadığı, sağlamlığı sizin yanınızda test edilmektedir. Ekibimiz sizin onay vermenizle adresinizden ayrılmaktadır. Kurulum hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Esenler’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • BİRLİK MAHALLESİ
 • ÇİFTE HAVUZLAR MAHALLESİ
 • DAVUTPAŞA MAHALLESİ
 • FATİH MAHALLESİ
 • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 • HAVAALANI MAHALLESİ
 • KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 • KEMER MAHALLESİ
 • MENDERES MAHALLESİ
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 • NAMIK KEMAL MAHALLESİ
 • NİNE HATUN MAHALLESİ
 • ORUÇREİS MAHALLESİ
 • TUNA MAHALLESİ
 • TURGUT REİS MAHALLESİ
 • YAVUZ SELİM MAHALLESİ