Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

Zengin spot olarak İstanbul’un tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Hem ikinci el eşya alımı hem de satımı yapmaktayız. Kadıköy ikinci el eşya alanlar olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Her türlü mobilya, ofis eşyası, antika eşya, küçük ev aleti, laptop, tablet, orijinal markalı kol saati gibi eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Ürünlerinizi direkt mağazalarımıza getirerek ya da iletişim bölümünden Zengin Spot üzerinden bize ulaşarak en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. Ödemelerimiz nakit olduğundan dolayı nakit ihtiyacınızı hızlıca karşılayabilirsiniz. Satış sonrası nakliye ve kurulum hizmetlerimiz mevcut olup tamamen ücretsizdir.

Kadıköy İkinci El Kafe Malzemeleri Alan Yerler

Kadıköy, kafelerin çok yoğun bulunduğu bir ilçedir. Bu nedenle Kadıköy ikinci el kafe malzemeleri alan yerler oldukça fazladır. Herhangi bir nedenle kafenizi kapatmanız, dekorasyon değiştirmeniz durumunda kafe malzemelerinizin hepsini elden çıkarmanız gerekebilir. Bazen de tüm ürünleri değil belli eşyaları satmak isteyebilirsiniz. Her türlü sandalye, masa, buzdolabı, klima, dekorasyon eşyası için bizlere ulaşabilirsiniz. Kafenize gelerek sizlere en iyi fiyat teklifini yapmaktayız. Ödemlerimiz nakit olduğundan dolayı nakit ihtiyacınızı hızlıca karşılayabilirsiniz.

Kadıköy İkinci El Laptop Alan Yerler

Herhangi bir nedenle laptopunuzu değiştirmeye karar verdiniz ya da acil nakit ihtiyacınız oluştu. Bu durumda çalışır durumdaki laptopunuzu Kadıköy ikinci el laptop alanlara getirerek nakde çevirebilirsiniz. Satmak istediğiniz laptopunuzu Kadıköy bölgesindeki mağazalarımıza getirebilirsiniz. Burada uzman teknik arkadaşlarımız tarafından laptopunuz gerekli kontrollerden geçirilir. Ürünün fiziki durumu, parçaları, markası, garanti süresi göz önüne alınarak size en iyi fiyat teklifi sunulur. Fiyatta anlaşma durumunda ödeme anında ve nakit olarak yapılmaktadır.

Kadıköy İkinci El Klima Alan Yerler

Klima, sıklıkla yaz aylarında soğutma işlevinden dolayı kullanılan bir alettir. Ayrıca ısıtma özelliği bulunduğundan kış aylarında da tercih edilmektedir. Evlerde, kafelerde ve ofislerde klima olmazsa olmaz bir üründür. İhtiyaç kalmaması, taşınma, işyeri kapatma, başka bir ürün alma gibi nedenlerle elinizdeki klimayı satmak isteyebilirsiniz. Kadıköy ikinci el klima alanlar olarak klimalarınızı da almaktayız. Satmak istediğiniz ürünü bizzat gelerek yerinde inceliyoruz. Ürünün çalışır durumda olması, kırık vs. olmaması gerekmektedir. Ödemelerimiz nakit olup, satış sonrası sökme ve nakliye hizmetimiz ücretsiz olarak mevcuttur.

Kadıköy İkinci El Eşya Satışı

Ev döşeyen, herhangi bir eşyaya ihtiyacı olan ancak çok masraf yapmak istemeyenler ikinci el ürünlere yönelmektedir. Eskiden ikinci el eşya deyince aşırı yıpranmış ürünler anlaşılırdı. Ancak günümüzde birçok ikinci eşya sıfır kalitesindedir. Siz de bu imkandan faydalanmak istiyorsanız, Kadıköy ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımıza gelebilirsiniz. Zengin spot güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Biz firma olarak düşük kar marjlarıyla çalıştığımızdan dolayı hem ikinci el eşya satanlar hem de alanlar yaptıkları alışverişten memnun kalmaktadır. İkinci el eşya satışı sonrası kurulum ve nakliye hizmetlerimiz vardır. Bu hizmetlerimiz karşılığında sizlerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Kadıköy İkinci El Eşya Nakliyesi

İkinci el eşyaların nakliyesi oldukça zordur. Çünkü bu eşyalar ambalajlarından çıkarılmış, kullanılmış ve sökülmüş olduklarından dolayı nakliye sırasında zarar görme ihtimalleri vardır. Biz Kadıköy ikinci el eşya nakliyesi hizmetini titizlikle sunmaktayız. Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde oldukça uzmanlaştık. Her türlü nakliye aracı ve koruyucu malzemeyle ürünlerinizin nakliye sırasında zarar görmesini engellemekteyiz.  Nakliye hizmetimizden sonra ihtiyaç olması durumunda kurulum hizmeti de vermekteyiz.

Kadıköy İkinci El Eşya Kurulumu

Elektronik eşyaların kurulumu ayrı, mobilyaların kurulumu ayrı uzmanlık gerektiren konulardır. İkinci el eşyalarda kurulum oldukça zordur. Bunun için işin uzmanı kişilerden hizmet alınması gerekmektedir. Kadıköy ikinci el eşya kurulumu hizmetimiz de mevcuttur. Yıllardır ikinci el eşya sektöründe çalıştığımızdan dolayı kurulum işlerini sorunsuz yerine getirmekteyiz. Gardırop, yatak, kitaplık, ayakkabılık gibi mobilyalar için marangozlarımız çalışmaktadır. Klima, ocak, fırın, davlumbaz, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi elektronik aletler için tesisat ve elektrik işinden anlayan teknik ekibimiz vardır.

Kadıköy İkinci El Eşya Fiyatları Ne Kadar?

İkinci el eşya piyasasında fiyatlar sıfır ürünlere göre çok daha uygundur. Bu nedenle ev döşerken çok fazla masraf yapmak istemeyen öğrenciler, bekar memurlar ya da yeni evliler ikinci el ürünlere yönelmektedir. Kadıköy ikinci el eşya fiyatları ne kadar sorusu kafaları karıştırmaktadır. Bu konuda içiniz rahat olsun. Biz Zengin Spot olarak en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz mağazalarımızda daima en uygun fiyatlarla satış yapılmasını sağlamaktayız. İkinci el eşya alırken de satarken de müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Düşük kar marjlarıyla her iki tarafında memnuniyetini sağlamaktayız

Kadıköy’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • 19 MAYIS MAHALLESİ
 • ACIBADEM MAHALLESİ
 • BOSTANCI MAHALLESİ
 • CADDEBOSTAN MAHALLESİ
 • CAFERAĞA MAHALLESİ
 • DUMLUPINAR MAHALLESİ
 • EĞİTİM MAHALLESİ
 • ERENKÖY MAHALLESİ
 • FENERBAHÇE MAHALLESİ
 • FENERYOLU MAHALLESİ
 • FİKİRTEPE MAHALLESİ
 • GÖZTEPE MAHALLESİ
 • HASANPAŞA MAHALLESİ
 • KOŞUYOLU MAHALLESİ
 • KOZYATAĞI MAHALLESİ
 • MERDİVENKÖY MAHALLESİ
 • OSMANAĞA MAHALLESİ
 • RASİMPAŞA MAHALLESİ
 • SAHRAYICEDİT MAHALLESİ
 • SUADİYE MAHALLESİ
 • ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ