Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler’de evi veya iş yeri olanlar, eşyalarını değiştirmek istediklerinde eskilerini atmak yerine nakde çevirebilirler. Böylece hem iyi durumdaki eşyalarını israf etmemiş olurlar hem de nakit ihtiyaçlarını karşılamış olurlar. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar dendiğinde akla ilk gelen firma Zengin Spot ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü ev mobilyası, ofis mobilyası, beyaz eşya, klima, kol saati, laptop, masaüstü bilgisayar, tablet gibi ürününüzü Zengin Spot güvencesiyle satın alıyoruz. Ürünleri dilerseniz kendiniz mağazalarımıza getirerek fiyat teklifi alabilir ya da ekip arkadaşlarımızı eşyanın olduğu yere çağırarak yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Sizlere en iyi fiyat teklifinin yapılacağından emin olabilirsiniz. Ürünlerinizin fiziki durumlarının iyi olması, garantilerinin devam etmesi, bilinen markalardan olması, orijinal markalı olması daha yüksek fiyat teklifi yapılmasını sağlamaktadır.

Bahçelievler İkinci El Oturma Grubu Alan Yerler

Eski oturma grubunuzdan sıkıldınız veya yeni taşınacağınız eve yeni mobilyalar almaya karar verdiyseniz eski eşyalarınızı çöpe atmak zorunda değilsiniz. Bahçelievler ikinci el oturma grubu alanlar ile iletişime geçerek eski eşyalarınızı nakde çevirebilirsiniz. Oturma grupları sık sık modası değişen ürünlerdir. Ayrıca zamanla renklerinden, kumaşlarından ya da modellerinden sıkılmanız da mümkündür. Bu durumda üründe kullanıma engel bir durum yoksa Zengin Spot olarak bu ürünlerinizi biz almaktayız. Oturma grubunuzun takım olarak tam olması önemli bir noktadır. L koltuk, puf, berjer, çift kişilik koltuk, minder, kırlent, yastık gibi tüm parçaları mevcut olmalıdır. Herhangi bir parçası eksik olan oturma grupları takım olarak değil, tek tek ürün olarak değerlendirilerek fiyat teklifi yapılır. Ürünlerin döşemelerinde yırtık olmaması gerekmektedir. Ahşaplarındaki ufak tefek çizikler satış için engel oluşturmamaktadır. Ürünün durumuna göre fiyat teklifi yapılır. Anlaşılması durumunda ödeme nakit olarak yapılır ve nakliye hizmetimiz de mevcuttur.

Bahçelievler İkinci El Ofis Eşyası Alan Yerler

İş yerinizin taşınması, dekorasyonunun değişmesi ya da kapanması durumunda ofis eşyalarınızı elden çıkarmanız gerebilir. Ofis eşyaları çok çeşitlilik gösterdiğinden hepsini birlikte Bahçelievler ikinci el ofis eşyası alanlara satabilirsiniz. İkinci el eşya konusunda uzman arkadaşlarımız ofisinize gelerek ürünleri yerinde görmekte ve ürünlerin durumuna göre sizlere en uygun fiyat teklifini yapmaktadır. Çalışma masası, makam odası, koltuk takımı, sümen takımı, kitaplık, çalıma sandalyesi gibi eşyaların yanında klima, laptop, masaüstü bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi, çay-kahve makinesi gibi elektronik ürünlerinizi de satın almaktayız. Ürünlerin yıpranmamış, kullanıma uygun olması gerekmektedir.

Bahçelievler İkinci El Eşya Nakliyesi

İkinci el eşya alırken en çok tedirgin eden konu nakliye konusudur. Nakliyenin eşyalara zarar vermeden, uygun ücret karşılığında yapılması önem arz etmektedir. Bahçelievler ikinci el eşya nakliyesi sağlayanlar olarak bu konuda sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. Satın almış olduğunuz ya da sattığınız ürünleri özenle ambalajlayarak dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Nakliye konusunda tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ve ürünlere zarar vermeden taşımamızı sağlayan araçlarımız ile her daim hizmete hazır bulunmaktayız. Nakliye hizmetimiz ücretsizdir.

Bahçelievler İkinci El Eşya Kurulumu

İkinci eşyalar, daha önce montajı yapılıp söküldüğünden dolayı yeniden kurulumu son derece hassasiyet gerektiren ürünlerdir. Zengin Spot güvencesiyle Bahçelievler ikinci el eşya kurulumu hizmeti de vermekteyiz. Sattığınız ürünlerin sökülmesi ya da demonte hale getirilmesi için alanında uzman ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Ayrıca satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyesini titizlikle gerçekleştirip, kurulum kitapçığına uyularak yeniden kurulumu sağlanmaktadır. Hem klima, ankastre ocak-fırın-davlumbaz gibi elektronik aletleriniz hem de gardırop, kitaplık, ayakkabılık gibi mobilyalarınız için ayrı ekiplerimize güvenebilirsiniz. Kurulum sonrası ürünlerin sağlamlığı ve çalışıp çalışmadığı test edilir ve sizin onayınızla işlem tamamlanır. Kurulum hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Bahçelievler İkinci El Eşya Satışı

Zengin Spot olarak ikinci el eşya alımının yanında Bahçelievler ikinci el eşya satışı da yapmaktayız. Bahçelievler bölgemizde yer alan mağazalarımıza gelerek ihtiyacınız olan her türlü eşyayı bulabilirsiniz. Her birini özenle inceleyerek satın almış olduğumuz ürünlerden dilediğinizi alabilirsiniz. Firmamız en iyi fiyat garantisi vermektedir. Düşük kar marjları ile çalıştığımızdan dolayı ihtiyacınız olan eşyaları çok uygun fiyatlara satın alabiliriniz. Ayrıca satış sonrası nakliye ve kurulum hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bahçelievler İkinci El Eşya Fiyatları Ne Kadar?

İkinci el eşya alanların ilk amacı ihtiyaçlarını uygun fiyatlara sağlamaktır. Bu nedenle Bahçelievler ikinci el eşya fiyatları ne kadar konusu son derece önemlidir. Zengin Spot olarak ikinci el eşya alımında da satışında da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Özenle seçtiğimiz, durumu sıfıra yakın ürünlerimizi en uygun fiyatlara alıp seçkin mağazalarımızda satışa sunmaktayız. Fiyatlarımız piyasadaki en uygun fiyatlar olmasına rağmen daima pazarlık payımız vardır. Yaptığınız her türlü alışverişten oldukça kazançlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bahçelievler’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ
 • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 • HÜRRİYET MAHALLESİ
 • KOCASİNAN MERKEZ MAHALLESİ
 • SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ
 • SOĞANLI MAHALLESİ
 • ŞİRİNEVLER MAHALLESİ
 • YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ
 • ZAFER MAHALLESİ