Çekmeköy İkinci El Eşya Alanlar

Herhangi bir eşyanıza artık ihtiyacınız kalmadı ya da yenisini almaya mı karar verdiniz? Bu eşyalarınızı nakde çevirmek oldukça mantıklı bir seçenektir. Zengin Spot olarak İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Siz de Çekmeköy ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçerek, eşyalarınızı satabilirsiniz. İkinci eş eşyadan kasıt kesinlikle çöp niteliğinde eşyalar değildir. Çoğu çok az kullanılmamış ya da hiç kullanılmamış ürünler olabilmektedir. Temiz bir şekilde kullandığınız ürünleriniz de Zengin Spot tarafından satın alınır. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyük eşyalarınız için adresinize geliyoruz, ürünleri inceliyoruz ve size bir fiyat teklifi hazırlıyoruz. Taşınabilir durumdaki eşyalarınızı da size en yakın mağazamıza getirerek uzman ekiplerimize inceletebilirsiniz. Fiyatta anlaşma durumunda ödemeniz nakit olarak ve satış anında yapılmaktadır.

Çekmeköy İkinci El L Koltuk Alan Yerler

Son yıllarda L koltuklar oldukça revaçtadır. Farklı boyut seçenekleriyle, dar alanlardan geniş alanlara kadar birçok evin ihtiyacını gidermektedir. Çok severek aldığınız L koltuğunuzu elden çıkarmaya karar verdiyseniz, Zengin Spot ile iletişime geçebilirsiniz. Çekmeköy ikinci el L koltuk alanlar olarak adresinize gelerek L koltuğunuzu inceliyoruz. Odanıza özel yaptırdığınız L koltukları da almaktayız. Satmak istediğiniz ürünün kullanımında herhangi bir sorun olmamalıdır. Aşırı yıpranmış, kırık, göçük, yırtık, lekeli ürünleri almamaktayız. Ancak ufak tefek çizikleri olan, yıkamayla temizlenebilecek, rengi hafif soluk L koltukları almaktayız. Ürününüze bu kriterlere göre bir fiyat belirlenir. Anlaşma durumunda nakliye hizmetimiz de vardır ve tamamen ücretsizdir.

Çekmeköy İkinci El Sandalye Alan Yerler

Sandalyeler, kullanım amaçlarına, malzemelerine ve modellerine göre birçok çeşide ayrılmaktadır. Kullanım amaçlarına göre; çalışma, yemek ve mutfak sandalyeleri vardır. Malzemelerine göre; deri, döşeme, ahşap, metal malzemeden üretilen sandalyeler üretilmektedir. Haliyle sandalyeler çok sık değiştirilen ürünlerdir. Siz de sandalyelerinizi elden çıkarmak isterseniz, Çekmeköy ikinci el sandalye alanlara ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlere en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. Nakit ödeme ve ücretsiz nakliye ile sizlere oldukça avantaj sağlamaktayız.

Çekmeköy İkinci El Televizyon Alan Yerler

Televizyon, uzun yıllardır her evde, iş yerinde, kafede, ofiste ve eğitim kurumunda kullanılan bir elektronik alettir. Bu nedenle ikinci el piyasası oldukça canlılık göstermektedir. Yeni çıkan bir modeli alma, marka değiştirme, başka boyutta ürün ihtiyacı gibi nedenlerle televizyonunuzu değiştirme kararı almış olabilirsiniz. Bu durumda eski televizyonunuz hala çalışıyorsa, nakde çevirebilirsiniz. Bunun için, Çekmeköy ikinci el televizyon alanlara ulaşmanız yeterlidir. Satmak istediğiniz televizyona en iyi fiyatı verdiğimizden emin olabilirsiniz. Profesyonel nakliye hizmeti de sağlamaktayız.

Çekmeköy İkinci El Eşya Satışı

İkinci el eşya satışı oldukça önemli bir iştir. İkinci el eşyaların satın alınması, gerekli bakımlarının yapılması, mağazada sunulması gibi her biri özen gerektiren aşamaları vardır. Biz, Çekmeköy ikinci el eşya satışı yapanlar olarak bu alanda iddialıyız. Mağazalarımızdaki ürünlerin hepsi sorunsuzdur. Çoğu sıfır kalitesindeki ürünlerimiz için müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Fiyatlarımız, düşük kar marjı politikamızdan dolayı çok uygundur. Ayrıca daima pazarlık payımız da vardır. Satış sonrası ücretsiz nakliye ve kurulum hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Siz de ev döşerken ya da herhangi bir ihtiyacınızı karşılarken çok büyük paralar harcamak istemiyorsanız, Zengin Spot üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekmeköy İkinci El Eşya Nakliyesi

Zengin Spot, ikinci el piyasasında her türlü hizmeti veren bir firmadır. Sadece alım satım yapmıyoruz. Oldukça önemli olan nakliye hizmeti de vermekteyiz. Çekmeköy ikinci el eşya nakliyesi yapanlar olarak ikinci el eşyaları özenle taşıyoruz. Sattığınız ürünleri adresinizden teslim alıyoruz. Satın almış ürünleri ise dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Bu konuda oldukça geniş bir ağımız vardır. İkinci el eşyalar sıfır eşyalara göre daha hassas olduklarından dolayı her türlü önlemi alıyoruz. Ürünlerin zarar görmemesi için kapalı kasa ve büyük nakliye araçlarımız, ambalaj için her türlü malzememiz mevcuttur. Nakliye hizmetimiz fiyatlarımıza dahildir.

Çekmeköy İkinci El Eşya Kurulumu

İkinci el eşya alanları en çok tedirgin eden konu kurulumdur. İkinci el eşyalar daha önce kullanılmış eşyalar olduklarından dolayı zarar görmüş olmalarından korkulur. Biz Zengin Spot olarak sorunlu hiçbir ürünü satın almıyoruz. Bu nedenle satışını yaptığımız tüm ürünlere garanti veriyoruz. Çekmeköy ikinci el eşya kurulumu hizmetini de uzman ekiplerimiz ile ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Her eşya için o alanda uzman ekip arkadaşımız vardır. Elektronik, tesisat ve mobilya için tecrübeli takım arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Nakliyesini özenle gerçekleştirdiğimiz eşyaları aynı özenle kuruyoruz. Sizinle birlikte ürünlerin sağlamlığı ve çalışıp çalışmadığını test ettikten sonra adresinizden ayrılıyoruz.

Çekmeköy’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • ALEMDAR MAHALLESİ
 • AYDINLAR MAHALLESİ
 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • ÇAMLIK MAHALLESİ
 • ÇATALMEŞE MAHALLESİ
 • EKŞİOĞLU MAHALLESİ
 • GÜNGÖREN MAHALLESİ
 • HAMİDİYE MAHALLESİ
 • HÜSEYİNLİ MAHALLESİ
 • KİRAZLIDERE MAHALLESİ
 • KOÇULLU MAHALLESİ
 • MEHMET AKİF MAHALLESİ
 • MERKEZ MAHALLESİ
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 • NİŞANTEPE MAHALLESİ
 • ÖMERLİ MAHALLESİ
 • REŞADİYE MAHALLESİ
 • SIRAPINAR MAHALLESİ
 • SOĞUKPINAR MAHALLESİ
 • SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ
 • TAŞDELEN MAHALLESİ