Sultangazi İkinci El Eşya Alanlar

Modası geçen, artık sıkıldığınız, değiştirmek istediğiniz eşyalarınızı atmak yerine satarak nakit para kazanabilirsiniz. Zengin Spot garantisiyle Sultangazi ikinci el eşya alanlarla iletişime geçerek eski ancak kullanıma uygun eşyalarınızdan hızlıca kurtulabilirsiniz. Firmamız satmak istediğiniz ürünleri gelip yerinde görür ve en yüksek fiyat teklifinde bulunur. Anlaşma durumunda ödemeler nakit olarak yapılır. Arıca satış sonrası nakliye hizmetimiz de ücretsizdir. Tüm bu süreçte Zengin Spot güvencesi altında olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Sultangazi İkinci El Mobilya Alan Yerler

Son yıllarda fiyatların aşırı artması nedeniyle ikinci el mobilya piyasası çok fazla rağbet görmektedir. Satmak istediğiniz her türlü mobilya için Sultangazi ikinci el mobilya alanlara danışabilirsiniz. Koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, oturma grubu, TV ünitesi, genç odası, çocuk odası gibi mobilyalarınızı en uygun fiyat karşılığında almaktayız. Ürünlerde kırık, çizik, yırtık vs. olmaması gerekmektedir. İyi markalı ürünler için daha yüksek fiyat teklifleri verilmektedir. Kullanıma uygun her türlü mobilyanız ücretsiz nakliye imkanıyla satın alınmaktadır. Az kullanılmış veya hiç kullanılmamış ürünlerinizi hızlıca nakde çevirmek için Zengin Spot ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi İkinci El Bulaşık Makinesi Alan Yerler

Bulaşık makinesi bir evin olmazsa olmazıdır. Artık her evde bulaşık makinesi görmek mümkün. Hem su tasarrufu yapmak hem de ev işlerini azaltmak isteyenler bulaşık makinesi almaktadır. Ancak her sene yeni teknolojiye sahip yeni modeller çıkmaktadır. Bulaşık makinesini değiştirmek isteyenler, renginden modelinden sıkılanlar eski makinelerini Sultangazi ikinci el bulaşık makinesi alanlara satabilirler. Satmak istediğiniz ürünün sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir. Üründe pas, kırık vs olmamalıdır. Satışa uygun ürünleriniz için ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır.

Sultangazi İkinci El Laptop Alan Yerler

Laptop hem iş hem de eğitim öğretim hayatının olmazsa olmazıdır. Artık kullanmadığınız veya değiştirmek istediğiniz laptoplarınız için Sultangazi ikinci el laptop alanlardan destek alabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünleriniz teknik konuda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra fiyat teklifi yapılmaktadır. Üründe herhangi bir hasar, kırık ya da çizik olmamalıdır. Bu tür ürünlerin fiyatlandırmasının daha düşük olacağı bilinmelidir. Laptopunuzun iyi bir markaya sahip olması, garantisinin devam ediyor olması, fiziksel hasar almamış olması fiyatın daha yüksek olmasını sağlamaktadır.

Sultangazi İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Kol saati hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ancak sıfır fiyatlarının aşırı yüksek olmasından dolayı ikinci el piyasası son derece canlıdır. Birçok kişi artık kullanmadığı veya değiştirmek istediği kol saatini nakde çevirmek istemektedir. Sultangazi ikinci el kol saati alanlar bu konuda da sizlere hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz kol saatinin bazı özellikleri önem arz etmektedir. Kol saatinin orijinal markalı olması, sorunsuz çalışması gerekmektedir. Ayrıca üründe herhangi bir kırık, çizik olmamalıdır. Ürün saat konusunda uzman teknik arkadaşlarımız tarafından kontrol edilerek alınır. Ürünün orijinal olmayan parçası vs. olmaması önemlidir. Zengin Spot güvencesiyle sizlere en iyi fiyat teklifi yapılacağından emin olabilirsiniz. Ödemelerimiz satış anında ve nakit olarak yapılmaktadır.

Sultangazi İkinci El Eşya Nakliyesi

İkinci el eşya alım ve satımında en sıkıntılı kısım nakliye konusudur. Eşyaların tekrar demonte hale getirilmesi, ambalajlanması, taşınması, tekrar montajının yapılması son derece titizlik gerektiren işlerdir. Bu konuda Sultangazi ikinci el eşya nakliyesine sonsuz güvenebilirsiniz. Yıllardır içinde bulunduğumuz ikinci el piyasası nedeniyle bu konuda tecrübe sahibiyiz. Ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden nakliyesini sağlamaktayız. Nakliye hizmetimiz ücretsizdir.

Sultangazi İkinci El Eşya Kurulumu

Sultangazi ikinci el eşya alanlar olarak sadece alım ve satım değil, aynı zamanda nakliye ve kurulum hizmeti de vermekteyiz. Bu konuda yıllardır çalıştığımız teknik ekibimiz ve marangoz ekibimiz mevcuttur. Elektronik aletlerin kurulumu, teknik konuda uzmanlaşmış arkadaşlarımız tarafından yapılır. Kurulumun başarılı olup olmadığı test edilir, ürünün sorunsuz çalıştığından emin olunur. Dolap, yatak, kitaplık, ayakkabılık, TV ünitesi vb. marangozluk gerektiren eşyalar için de ustalarımız mevcuttur. Tecrübeli ustalarımız bu tür ürünlerinizin montajını ürünlere zarar vermeden, en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Sultangazi İkinci El Eşya Satışı

Yeni ev döşeyen ancak çok fazla masraf yapmak istemeyen kişiler ikinci el eşyalara yönelmektedir. Yeni evliler, öğrenciler, bekar memurlar, sık sık şehir değiştirenler Sultangazi ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımıza gelerek özenle seçerek aldığımız ikinci el ürünlerimizi inceleyebilirler. Her türlü kontrolü yapılarak almış olduğumuz ürünlerimiz mağazalarımızda satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizin hepsi sıfır gibidir. Fiyatlarımız son derece uygundur. Satış sonrası nakliye ve kurulum hizmetlerimiz mevcuttur. Ev eşyalarının dışında laptop, kol saati, masaüstü bilgisayar gibi ürünleri de mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Sultangazi’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • YIL MAHALLESİ
 • YIL MAHALLESİ
 • CEBECİ MAHALLESİ
 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • ESENTEPE MAHALLESİ
 • ESKİ HABİPLER MAHALLESİ
 • GAZİ MAHALLESİ
 • İSMETPAŞA MAHALLESİ
 • MALKOÇOĞLU MAHALLESİ
 • SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ
 • UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 • YAYLA MAHALLESİ
 • YUNUS EMRE MAHALLESİ
 • ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ