Kartal İkinci El Eşya Alanlar

İlk defa ikinci el eşya satacak olanlar bazı tedirginlikler yaşamaktadır. Ürünümü nasıl satabilirim, değerinin çok altında gider mi, nakliyeyi nasıl halledeceğim, elektronik ürünse nasıl sökerim, mobilyaysa nasıl demonte ederim gibi sorular kafaları kurcalamaktadır. Zengin Spot’ta bu sorularınızın hepsine cevap bulabilirsiniz. İletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un her bölgesine ikinci el eşya ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktayız. Siz de Kartal ikinci el eşya alanlara gelerek eşyalarınızı satabilirsiniz.

Kartal İkinci El Ütü Alan Yerler

Ütü, bir evin olmazsa olmaz küçük ev aletidir. Zamanla ütünüz ihtiyacınızı karşılamıyor olabilir ya da daha yeni teknolojiye sahip bir ürün almak isteyebilirsiniz. Bu durumda eski ütünüzü Kartal ikinci el ütü alanlara satabilirsiniz. Her türlü buharlı, kazanlı, akıllı, kablosuz ütünüzü bize getirebilirsiniz. Tek şartımız ütünüzün sorunsuz çalışıyor olması. Üründe ufak tefek çizikler olabilir. Ancak kablosu kopuk, kırık, tabanı çıkık ürünleri almamaktayız. Tamiri mümkün olan arızalı ürünler için de yardımcı oluyoruz. Hiç kullanılmamış, kutulu, garantisi devam eden ürünleriniz için daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Philips, Braun, Arçelik, Arzum gibi bilinen markalı ürünlerinize öncelik tanımaktayız. Anlaşma durumunda, ödemelerimizi satış anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Kartal İkinci Ofis Mobilyası Alan Yerler

Ofisler iş yerlerinin çalışma, müşteri karşılama, toplantı düzenleme alanlarıdır. Kısacası bir firmanın en önemli alanı ofislerdir. Ofis dizaynı son derece önemlidir. Ferah, modern bir çalışma alanı hem çalışanların motivasyonun arttırır hem de müşterilerin gözünde iyi bir izlenim oluşturur. Bu nedenle ofisler sık sık dekorasyonlarını yenilemektedir. Siz de ofisinizin tümünü ya da belli kısımlarını yenileme kararı aldıysanız, eski eşyalarınızı çöpe atmanıza gerek yok. Aynı zamanda belki tekrar kullanırım mantığı ile eşyaları depolara istifleyerek zarar görmelerine neden olmamalısınız. Kartal ikinci el ofis mobilyası alanları arayarak bu eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Ödemelerimiz nakit olduğu için nakit ihtiyacınızı da gidermiş olursunuz. Demontaj ve nakliye hizmetlerimiz de mevcuttur ve tamamen ücretsizdir.

Kartal İkinci El Kol Saati Alan Yerler

İyi markalı bir kol saati, sadece aksesuar değil aynı zamanda yatırım aracıdır da. Çünkü orijinal markalı kol saatleri ikinci el piyasada her zaman alıcı bulmaktadır. Bu nedenle nakit ihtiyacınız olduğunda dilediğiniz zaman kol saatinizi satabilirsiniz. Ürününüzü Kartal ikinci el kol saati alanlara getirerek nakde çevirebilirsiniz. Satmak istediğiniz kol saatinin orijinal parçalardan oluşması önemlidir. Değişen çakma parçası vs. olan ürünleri almamaktayız. Kol saati bir aksesuar olduğu için en ufak kırık, çizik, deri kısmı varsa yırtık olan ürünler de alınmamaktadır. Ürünün sorunsuz çalışıyor ve kullanıma uygun olması gerekmektedir.

Kartal İkinci Eşya Satışı

Kartal ikinci el eşya alanlar olarak satın aldığımız ürünleri Kartal ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımızda sizlerin beğenisine sunmaktayız. Her birini özenle seçtiğimiz ürünlerimizin çoğu sıfır kalitesindedir. Tüm ürünlerimiz kullanıma hazır, sorunsuz çalışır durumdadır. İkinci el eşya alırken en az masrafla ihtiyaç olan ürünlerin alınması amaçlanır. Bu nedenle ikinci el eşya fiyatlarının ne kadar olduğu önemli bir sorudur. Biz Zengin Spot olarak daima en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile devamlı alışveriş sağlamaktır. Gönül rahatlığı ile mağazalarımıza gelerek alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça uygundur ve nakliye ile kurulum ücretleri dahildir.

Kartal İkinci El Eşya Nakliyesi

Nakliye hizmeti oldukça zor bir hizmettir. Büyük eşyalar için uygun araçlar, hamaliye ve eşyaların zarar görmesini engellemek için gerekli ambalajlar nakliyenin önemli unsurlarıdır. Kişiler eşyaları kendi başlarına taşımak istediklerinde özellikle büyük mobilyalar, elektronik eşyalar ciddi zararlar görmektedir. Dolaplar kırılmakta, televizyon ekranları çatlamaktadır. Bu sık görülen sıkıntılarla karşılaşmamak için Zengin Spot olarak kendi nakliye ağımızı oluşturmuş bulunmaktayız. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz ikinci el eşya piyasasına son derece hakimiz. İstanbul’un tüm mahallelerine ve hatta İstanbul’a yakın illere nakliye hizmeti sağlamaktayız. Kartal ikinci el eşya nakliyesi de bizim garantimiz altındadır. Nakliye hizmetimiz daima fiyatlarımıza dahil olup, sizden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.

Kartal İkinci El Eşya Kurulumu

Eşya kurulumu oldukça önemli bir konudur. Kolay gibi görünen kurulumlar yanlış yapıldığında eşyanın kullanımı mümkün olmamaktadır. En küçük dolabın dahi kurulumu ustalık gerektirir. İkinci el eşyalar ise ekstra özen ve ustalık gerektirir. Biz Kartal ikinci el eşya kurulumu yapanlar olarak bu işleri kendi ekiplerimizle yapmaktayız. Bu nedenle kurulum sonrası çıkabilecek sorunlarda, Zengin Spot garantisi altında olduğunuzu bilmenizi isteriz. Kurulum hizmetimiz fiyatlarımıza dahildir.

Kartal’da hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • ATALAR MAHALLESİ
 • CEVİZLİ MAHALLESİ
 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ
 • ESENTEPE MAHALLESİ
 • GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ
 • HÜRRİYET MAHALLESİ
 • KARLITEPE MAHALLESİ
 • KORONBOYU MAHALLESİ
 • ORHANTEPE MAHALLESİ
 • ORTA MAHALLESİ
 • PETROL İŞ MAHALLESİ
 • SOĞANLIK YENİ MAHALLESİ
 • TOPSELVİ MAHALLESİ
 • UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 • YAKACIK MAHALLESİ
 • YALI MAHALLESİ
 • YUKARI MAHALLESİ
 • YUNUS MAHALLESİ