Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar

Bakırköy ikinci el eşya alanlar firması olarak sizlere uzun zamandır kaliteli hizmetler vermekteyiz. Elinizdeki eşyaları nakde çevirmenin yanında isterseniz Zengin Spot ile az kullanılmış ya da daha henüz hiç kullanılmamış ikinci al eşyalar ile evinizi kurabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı, mobilyalarınızı, elektronik ürünlerinizi ve daha birçok eşyalarınızı nakde çevirmek için Bakırköy ikinci el eşya alan yerler ile iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Buzdolabı Alan Yerler

Buzdolapları günümüzde evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyaların başında gelmektedir. Herkesin evinde bulunan bu ürünü yenilemek istediğinizde eskisinden nasıl kurtulacağınızı düşünürsünüz. İşte bu durumda Bakırköy ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçerek buzdolabınızdan kurtulabilirsiniz. Paslanmamış, darbe almamış, çalışır durumda olan buzdolaplarınız için yüksek fiyatlar verilmektedir. Markası ve ürünün fazla kullanılmamış olması ya da henüz garantisi bitmemiş ürünlere daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Sadece beyaz eşya olarak buzdolabı almıyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırınlarınızı da almaktayız. Her türlü beyaz eşyanızı bizimle iletişime geçerek nakde çevirebilirsiniz.

İkinci El Mobilya Alanlar

Zengin Spot güvencesi ile ikinci el eşya alanlar olarak satmayı düşündüğünüz tüm mobilyaları alarak size ödemeleri peşin yapmaktayız. Mobilyalarınızı elden çıkarmak istediğinizde bizimle iletişim kurmanız yeterli olmaktadır. Koltuk takımları, kanepe, yemek odası takımları, yatak odası mobilyaları gibi tüm mobilyalarınızı evinize gelerek inceliyor ve eşyalarınızın durumuna göre teklif veriyoruz. Fazla yıpranmamış ya da fazla kullanılmamış mobilyalarınız için daha yüksek ödeme yapıyoruz.

Bakırköy İkinci El Ofis Mobilyaları Alanlar

Sadece evlerde kullandığınız ürünleri değil ofislerde kullanılan mobilyaları da paraya çevirmeniz mümkün. Bakırköy ikinci el mobilya alanlar firması ile iletişime geçmeniz durumunda ofisinize gelerek mobilyalarınızı inceliyoruz. Profesyonel bir ekip tarafından verilen bu hizmet sonrası size fiyat teklifi veriyoruz. Fiyat teklifi verirken mobilyaların durumu önemli. Yıpranmamış, daha temiz olan ve markalı mobilyalara yüksek teklif vermekteyiz. Teklifi kabul etmeniz durumunda mobilyalarınız için nakit ödeme yapıyoruz.

Bakırköy İkinci El Laptop Alanlar

Bakırköy ikinci al eşya alanlar ile iletişime geçerek elinizden çıkarmak istediğiniz laptop ya da bilgisayarı nakde çevirebilirsiniz. Ürünün alınabilmesi için çalışıyor durumda olması gerekmektedir. Fiziki olarak yıpranmaması da önemli. Sorunlu laptop ya da bilgisayarlar alınmamaktadır. Çalışan ürünler profesyonel teknik ekip tarafından bakılır ve birtakım testlerden geçirilir. Sorunu olmayan ürünler için uygun fiyat teklifi verilir. Siz de ürünlerinizi kolay yoldan paraya çevirmiş olursunuz.

Bakırköy İkinci El Eşya Ne Kadara Alınır?

İkinci el eşyalar kişileri mağdur etmeyecek kadar yüksek fiyatlardır. Fakat eşyalar alınırken birtakım kriterler eşyalar için verilen fiyat teklifini değiştirmektedir. Eşyaların yıpranmamış olması, paslı olmaması, çizik olmaması, fazla kullanılmış olmaması, markası, garanti belgesi gibi özellikler fiyatlandırmayı etkilemektedir. Özellikle markası nedeni ile çok fazla tercih edilen ürünler için daha yüksek fiyat teklifi verilmektedir. Fakat firmamız hiçbir zaman sizi mağdur etmemektedir.

Bakırköy İkinci El Eşya Satışı

Yeni ev kuranlar, öğrenciler, bekarlar ya da sürekli başka şehre tayin olan memurlar yeni ve sıfır ürünlere yüksek meblağlar vermek yerine ikinci el eşya satışı yapan firmalarda tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Yani alınan ürünler bir başkasına firma aracılığı ile satılmaktadır. Üstelik alınan eşyalar Bakırköy ikinci el eşya alanlar firması olarak nakliyesi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yine ücretsiz olarak kurulum hizmeti de verilmektedir. Alınan eşyalar elden geçirildiği için eşyalarda herhangi bir sorun olmamaktadır. Hatta satışı yapılan eşyaların büyük bir kısmı fazla kullanılmamış olduğundan neredeyse sıfır ayarındadır. Sizde Bakırköy ikinci el eşya alanlar içinde öne çıkan firmamızdan yararlanarak aldığınız eşyalar ile evinizin eksiklerini oldukça hesaplı olarak tamamlamış olacaksınız.

İkinci El Eşya Nakliyesi

Bakırköy ikinci el eşya alanlar içinde bulunan firmamız hem elinizden çıkarmak istediğiniz ürünleri ücretsiz nakliye ile evinizden alıyor hem de ikinci el eşya satışı ile eşya alan kişiler için ücretsiz nakliye hizmeti veriyor. Kısacası eşyalar adresten alınıyor ve yine aynı şekilde ücretsiz nakliye ile adrese teslim ediliyor. Eşyalar nakliye için özel olarak kutulanıyor ve eşyalara zarar gelmemesi için köpükler ile destekleniyor. Daha sonra ipler ile sarılıyor ve arkası kapalı kamyonlara yükleniyor. Profesyonel ekip tarafından nakliye işlemleri tamamlanıyor.

Bakırköy’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • ATAKÖY 1. KISIM MAHALLESİ
 • ATAKÖY 2-5-6. KISIM MAHALLESİ
 • ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ
 • ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAHALLESİ
 • BASINKÖY MAHALLESİ
 • CEVİZLİK MAHALLESİ
 • KARTALTEPE MAHALLESİ
 • OSMANİYE MAHALLESİ
 • SAKIZAĞACI MAHALLESİ
 • ŞENLİKKÖY MAHALLESİ
 • YENİMAHALLE MAHALLESİ
 • YEŞİLKÖY MAHALLESİ
 • YEŞİLYURT MAHALLESİ
 • ZEYTİNLİK MAHALLESİ
 • ZUHURATBABA MAHALLESİ