Başakşehir İkinci El Eşya Alanlar

Başakşehir son yıllarda önemli bir gelişme göstermiş ve cazibe merkezi haline gelmiştir. Yeni yapılan konutlar nedeniyle diğer ilçelerden ciddi göç yaşanan ilçede sık sık taşınma durumları yaşanmaktadır. Bu nedenle ikinci el piyasasının oldukça canlı olduğu bir ilçemizdir. Siz de eskiyen, sıkıldığınız ya da artık ihtiyaç duymadığınız her türlü eşyalarınız için Başakşehir ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Yatak odası takımı, koltuk takımı, yemek odası takımı gibi mobilyalarınızın yanında laptop, masaüstü bilgisayar, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalarınızı da satın almaktayız. Ayrıca orijinal markalı kol saati, antika eşyalarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Başakşehir İkinci El Buzdolabı Alan Yerler

Buzdolabı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi diğer beyaz eşyalar gibi bir evin olmazsa olmazıdır. Değiştirmek istediğiniz buzdolabınız hala iyi durumdaysa çöpe atmak ya da birilerine bedava vermek yerine Başakşehir ikinci el buzdolabı alanlarla iletişime geçerek nakde çevirebilirsiniz. Satmak istediğiniz buzdolabının sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir. Üründe herhangi bir kırık, pas ya da eksik parça olmamalıdır. Üründe ufak tefek çizikler olabilir. Ancak bunun fiyatı etkileyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Samsung, Miele, Bosch, Arçelik, Beko, LG, Siemens, Grundig, Regal, Profilo gibi bilindik markalı ya da garantisi devam eden ürünleriniz için daha yüksek fiyat teklifi verilmektedir. Ürünleriniz uzman teknik arkadaşlarımız tarafından yerinde kontrol edilir. Satışta anlaşılması durumunda ödeme anında ve nakit olarak yapılmaktadır. Ayrıca nakliye hizmetimiz mevcut olup, ücretsiz hizmet verilmektedir.

Başakşehir İkinci El Genç Odası Takımı Alan Yerler

Gençler büyüdükçe zevkleri hızla değişmektedir. Bu nedenle en sık değiştirilen mobilyaların başında genç odaları gelmektedir. Haliyle uzun yıllar kullanılmadan elden çıkarılmaktadır. Başakşehir ikinci el genç odası alanlar olarak satmak istediğiniz genç odaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz genç odası takımının kullanıma uygun olması gerekmektedir. Yırtık, kırık veya çizikler olmamalıdır. Ufak tefek çizikleri olan ürünlerde fiyat teklifi ona göre belirlenir. Genç odası takımının tüm parçalarının tam olması önemlidir. Yatak, gardırop, komodin, şifonyer, çalışma masası, kitaplık gibi tüm parçaları tam olmalıdır. Eksik parçalı ürünler takım olarak değil tek tek değerlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Başakşehir İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Kol saati, saat işlevinin yanında aksesuar olarak hem kadınlar hem de erkekler tarafından çok fazla talep görmektedir. Orijinal markalı kol saatinizi nakde çevirmek istediğinizde Başakşehir ikinci el kol saati alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz kol saatinin tamamen orijinal parçalardan oluşması, sorunsuz çalışıyor durumda olması, herhangi bir yerinde pas olmaması ve varsa deri kısımlarında aşınma olmaması gerekmektedir.

Başakşehir İkinci El Eşya Satışı

Elindeki ikinci el eşyayı nakde çevirmek isteyenler kadar ihtiyaç duydukları ürünleri ucuza getirmek isteyenler de çok sayıdadır. Zengin Spot olarak Başakşehir ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımızda bu işe aracılık yapmaktayız. Düşük kar marjı, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle fiyatlarımızı oldukça uygun tutmaktayız. Yeni evliler, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyenler, öğrenciler, bekar evine çıkanlar mağazalarımıza gelerek her türlü eşyayı sıfır kalitesinde satın alabilirler. Ürünlerimizi satın alırken son derece özen göstermekteyiz. Tüm ürünlerimiz sağlam ve kullanıma hazır durumdadır.

Başakşehir İkinci El Eşya Nakliyesi

Nakliye, eşyaları taşımak için uygun araç, eşyaların zarar görmemesi için uygun ambalaj ve eşyaları taşımak için eleman gerektiren zor bir iştir. Başakşehir ikinci el eşya nakliyesi yapanlar nakliye konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. İkinci el eşyalarınız hem alım hem de satış sonrası özenle dilediğiniz adrese taşınmaktadır. Ürünlerin nakliye sırasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Her şeye rağmen nakliye sırasında oluşabilecek sıkıntılara karşı Zengin Spot güvencesi altında olduğunuzu bilmenizi isteriz. Nakliye hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Başakşehir İkinci El Eşya Kurulumu

Alım, satım ve nakliye aşamaları tamamlanan ürünlerin kurulumu noktasında da Başakşehir ikinci el eşya kurulumu olarak hizmet vermekteyiz. Her eşyanın sökülmesi, nakliyesi ve yeniden kurulumu uzmanlık gerektirir. Bu konuda ayrı tecrübeli ekiplere sahibiz. Hem klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi teknik ürünlerin hem de gardırop, kitaplık, ayakkabılık gibi mobilyaların kurulumu konusunda profesyonel ekibimiz mevcuttur.

Başakşehir İkinci El Eşya Fiyatları

İkinci el eşya satanların en başta gelen amacı nakit ihtiyaçlarını karşılamaktır. İkinci el eşya alanlar ise ihtiyaçlarını uygun fiyatlara sağlamayı amaçlamaktadır. Zengin Spot güvencesiyle Başakşehir ikinci el eşya fiyatları hem alıcıları hem satıcıları memnun edecek seviyede belirlenmektedir. Düşük kar marjlarıyla çalıştığımızdan dolayı hem alıcılar hem de satıcılar yaptıkları alışverişten memnun kalmaktadırlar. Fiyatlarımızın son derece ucuz olduğundan emin olabilirsiniz. Buna rağmen daima pazarlık payımız vardır.

Başakşehir’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • ALTINŞEHİR MAHALLESİ
 • BAHÇEŞEHİR 1. KISIM MAHALLESİ
 • BAHÇEŞEHİR 2. KISIM MAHALLESİ
 • BAŞAK MAHALLESİ
 • BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ
 • GÜVERCİNTEPE MAHALLESİ
 • İKİTELLİ OSB MAHALLESİ
 • KAYABAŞI MAHALLESİ
 • ŞAHİNTEPE MAHALLESİ
 • ŞAMLAR MAHALLESİ
 • ZİYA GÖKALP MAHALLESİ