Maltepe İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya sektörü, sadece eşya satanların ve alanların değil, tüm ülke ekonomisinin karlı çıktığı bir sektördür. Eski eşyalar atık kategorisine girmek yerine yeniden kullanılması sağlanmaktadır. Maltepe ikinci el eşya alanlar olarak bu sektörde en iyi hizmeti vermekteyiz. Sattığınız ürünleri en iyi fiyat garantisiyle almaktayız. Ürünlerin gerekirse bakımlarını, tamirat ya da tadilatlarını sağlayıp yeniden satışa sunuyoruz. Böylece alıcı ve satıcılar arasında köprü görevi görmekteyiz. Düşük karlarla çalıştığımız için hem alıcılar hem de satıcılar yaptıkları alışverişten memnun kalmaktadır. Zengin Spot olarak hedefimiz daima yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Maltepe İkinci El Elektronik Eşya Alan Yerler

Ev ve iş yerlerinde, eğitim hayatında birçok elektronik ürün kullanılmaktadır. Televizyon, klima, bilgisayar, ses sistemi, tablet, küçük ev aletleri, yazıcı gibi aletler elektronik alet kategorisine girmektedir. Sizin de elinizde ihtiyaç fazlası herhangi bir elektronik alet varsa bize ulaşabilirsiniz. Maltepe ikinci el elektronik eşya alanlar olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız. Satmak istediğiniz elektronik alet gerekli kontrollerden geçirildikten sonra en iyi fiyat teklifi verilir. Anlaşma durumunda ödemelerimiz nakit olarak ve anında yapılır.

Maltepe İkinci El Mobilya Alan Yerler

Yatak odası takımı, yemek masası, sandalye, salon takımı, koltuk takımı, dolap, L koltuk gibi eşyalar mobilya grubuna girmektedir. Taşınma, yenileme, modanın değişmesi gibi nedenlerle mobilyalarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz eski mobilyalarınızı çöpe atmanıza gerek yok. Eşyalarınız hala iyi durumdaysa Maltepe ikinci el mobilya alanlara ulaşarak nakde çevirebilirsiniz. Satmak istediğiniz mobilyayı, adresinize gelerek yerinde değerlendiriyoruz. Eşyalarınızın kullanıma uygun olması gerekmektedir. Ürününüz için en iyi fiyat teklifinin yapılacağından emin olabilirsiniz.

Maltepe İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Beyaz eşya deyince akla buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, sebil gibi ürünler gelir. Elinizde fazladan beyaz eşya bulunması durumunda, Maltepe ikinci el beyaz eşya alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerinizi ikinci el piyasasına sokarak hem israfı önlemiş olursunuz hem de nakit ihtiyacınızı gidermiş olursunuz. Satmak istediğiniz beyaz eşyanın çalışır durumda olması gerekmektedir. Fiziki durumu da iyi olmalıdır. Anlaşma durumunda paranız nakit olarak verilir.

Maltepe İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Orijinal kol saatleri çok yüksek fiyatlı ürünler olduklarından dolayı aslında bir yatırım aracı olarak düşünülebilir. Zevkin değişmesi, acil nakit ihtiyacı, yeni kol saati almak gibi nedenlerle kol saatinizi satmak isteyebilirsiniz. Maltepe ikinci el kol saati alanlar ödemeleri anında ve nakit olarak yapar. Kol saatiniz yüksek ya da orta kalitede bir markaya ait olabilir. Ürününüzün değerine en yakın fiyat teklifini yapılacağından emin olabilirsiniz.

Maltepe İkinci El Eşya Nakliyesi

Zengin Spot olarak uzun yıllardır ikinci el eşya sektöründe bulunuyoruz. Bu nedenle geniş bir nakliye ağına sahibiz. İstanbul’un her mahallesine kadar gelerek ürünlerinizi alıyoruz. Aynı şekilde satışını yaptığımız ürünleri de dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Maltepe ikinci el eşya nakliyesi ile eşyalarını güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızın nakliye sırasında herhangi bir zarar görmemesi için özel araçlarımız, koruyucu ambalajlarımız mevcuttur. Özenle yerine getirdiğimiz nakliye hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Maltepe İkinci El Eşya Satanlar

Sıfır eşya fiyatlarına çok yüksek paralar ödemek yerine, ikinci el eşya alarak ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara edinebilirsiniz. Maltepe ikinci el eşya satanlar mağazalarımızda her türlü ihtiyaca uygun ürünleri bulabilirsiniz. Mağazalarımızdaki eşyaları tek tek özenle seçiyoruz. Çoğu sıfır kalitesinde ürünlerdir. Ürünlerin adresinize teslimatını yaptıktan sonra kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin çalışma, sağlamlık testleri sizin yanınızda yapılmaktadır. Siz de onay verdikten sonra satış işlemi tamamlanmaktadır.

Maltepe İkinci El Eşya Kurulumu

İkinci el eşya kurulumu ayrı bir uzmanlık gerektiren zor bir iştir. Sıfır eşya kurmak gibi değildir. Maltepe ikinci el eşya kurulumu hizmetimiz vardır. Satın aldığınız tüm ürünlerin kurulumu noktasında sizlerin yanındayız. Elektronik aletleri kurulum kitapçıklarına uyarak kuruyoruz. Gardırop gibi büyük mobilyaların kurulumunu ise usta marangozlarımız yapmaktadır. Ürünlerin sağlamlığı, çalışma durumu kontrol edildikten ve sizin onayınız alındıktan sonra kurulum aşaması tamamlanmış olur. Satış sonrası kurulum hizmetimiz ücretsizdir.

Maltepe İkinci El Eşya Fiyatları Ne Kadar?

İkinci el eşya satanlar, ürünlerini en yüksek fiyata satmak ister. İkinci el eşya alanlar ise ihtiyaçlarını en ucuz şekilde karşılamak ister. Bu çok normal bir durumdur. Zengin Spot olarak amacımız alıcıların ve satıcıların yüksek kazanç sağlamasıdır. Maltepe ikinci el eşya fiyatları ne kadar sorusu bu açıdan önemlidir. Sattığınız ürünlere kalitesine göre çok yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Mağazalarımızda sergilediğimiz ürünlerimiz için de her zaman pazarlık payımız vardır.

Maltepe’de hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • ALTAYÇEŞME MAHALLESİ
 • ALTINTEPE MAHALLESİ
 • AYDINEVLER MAHALLESİ
 • BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
 • BAŞIBÜYÜK MAHALLESİ
 • BÜYÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ
 • CEVİZLİ MAHALLESİ
 • ÇINAR MAHALLESİ
 • ESENKENT MAHALLESİ
 • FEYZULLAH MAHALLESİ
 • FINDIKLI MAHALLESİ
 • GİRNE MAHALLESİ
 • GÜLENSU MAHALLESİ
 • GÜLSUYU MAHALLESİ
 • İDEALTEPE MAHALLESİ
 • KÜÇÜKYALI MERKEZ MAHALLESİ
 • YALI MAHALLESİ
 • ZÜMRÜTEVLER MAHALLESİ