Hakkımızda

Ahşap ve mobilya sektöründe yani babadan kalma meslekte uzun süreli tecrübelerini ikinci el eşya sektöründe ortaya koyduğu yeniliklerle birleştiren Zengin Spot, piyasada en kaliteli hizmeti sunan ikinci el eşya alım-satım firmalarından birisidir.

Vizyonu ülkemizde yaşayan insanların refahının yükselmesine yardımcı olmak şeklinde belirlenen firmamız; %100 müşteri memnuniyeti, müşteri problemlerine ve ihtiyaca yönelik çözümler ve ürün temini hem alış hem de satış sonrasında müşteri desteği ilkeleriyle ve misyonuyla hizmet vermektedir. Alanlarında uzman ve eğitimli kadrosu ile bu ilkeler doğrultusunda çalışmayı sürdüren şirketimiz, ikinci el eşya sektörüne taze bir hava kazandırmayı başarmıştır.

Baba mesleği olan ahşap ve mobilya sektöründeki tecrübelerimizi ikinci el eşyaların tamir ve bakımında değerlendiriyoruz. Diğer eşyalar hususunda da tecrübeli olan personelimiz sayesinde hemen her türlü spot eşyayı ve ikinci el eşyayı satın alıyoruz. Ev mobilyalarının yanı sıra ofis mobilyaları, bahçe mobilyaları, elektrikli ve elektronik eşyalar, ahşap mobilyalar gibi her türlü kullanılmış eşyayı ve spot eşyaları alan firmamız, tamir ve bakımlarını yaptıktan sonra ihtiyacı olan kişilere uygun fiyatlarla satışını yapmaktadır. Yani ikinci el eşyalarını değerlendirmek isteyen kişilere değerini nakit olarak ödeyerek eşyalarını satın alma ve nakletme, evlerinin ve ofislerinin ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamak isteyen kişilere ikinci el eşya satışı, nakli ve kurulumu hizmetlerini veriyoruz.

Sıfırdan ev kurmak isteyenler ya da sadece belirli ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler bizimle iletişime geçerek ürün portföyümüzde yer alan ve aralarında spot / kullanılmamış ürünler de bulunan eşyalar arasından seçim yapabiliyorlar. Artık kullanmadıklarını eşyalarını satmak isteyen kişiler ise eşyalarımızı adresimize getirerek ya da whatsapp gibi kanallardan iletişim kurarak teklif alabiliyorlar. Değerlerini anında nakit olarak ödediğimiz eşyaları dilerseniz ücretsiz olarak adresinizden alıyoruz.

Eşyalarını satmak ya da uygun fiyatlı ikinci el eşyalar arasından ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilerimiz, iletişim kanallarından bizimle bağlantıya geçebilirler. Keşif, nakliye ve diğer hizmetlerimiz için ücret talep etmediğimiz gibi eşyaların sökülmesi ya da kurulması aşamasında da uzman personelimizin desteğini sunuyoruz. Uzman ve güler yüzlü ekibimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın çalışma ilkeleri çerçevesinde, eşya alan ya da satan müşterilerimize her türlü desteği sağlıyorlar. Keşif, fiyatlandırma, nakliye, kurulum hizmeti gibi hizmetlerden faydalanan müşterilerimiz kullanılmış eşyalarını uygun bir şekilde değerlendirme ya da ihtiyaçları olan eşyaları sorunsuz biçimde temin etme imkânı buluyorlar.

Zengin Spot olarak verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak isterseniz, en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmek isterseniz, buraya tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.