Zeytinburnu İkinci El Eşya Alanlar

Çok severek aldığınız eşyalarınızdan zamanla sıkılabilir, bu eşyaları değiştirmek isteyebilirsiniz. Eşyalarınızı birilerine vermek veya çöpe atmak yerine kolayca nakde çevirebilirsiniz. Zeytinburnu ikinci el eşya alanlar olarak ikinci el eşya alım, satım, nakliye ve montaj konularında profesyonel ekiplerimize hizmet vermekteyiz. Hiç kullanılmamış, az kullanılmış, hasar vermeden kullanılmış, garantisi devam eden her türlü eşyanızı kolaylıkla satabilirsiniz. Ürünlerinizi mağazalarımıza bizzat getirebilir veya yerinde görüp fiyat teklifi vermemiz için bizimle Zengin Spot üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu İkinci El Mobilya Alan Yerler

Evinizin dekorasyonunu değiştirme kararı aldınız ve yeni eşyaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak eski eşyalarınız hala çok iyi durumda ve çöpe atmak istemiyorsanız Zeytinburnu ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Hem eski eşyalarınızı boş yere çöpe atmamış olursunuz hem de nakit ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Dilerseniz uzman ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın bulunduğu yere bizzat gelip size en uygun fiyat teklifinde bulunabilir. Teklifi kabul etmeniz halinde ürünlerinizin nakliyesi ücretsiz şekilde sağlanır ve ödemesi nakit olarak yapılır.

Zeytinburnu İkinci El Televizyon Alan Yerler

Televizyon bir evin olmazsa olmazıdır. Hızlı değişen teknoloji nedeniyle yeni televizyon ihtiyacınız oluştu ancak eski televizyonunuz hala çalışır halde ise Zeytinburnu ikinci el televizyon alanlar aracılığıyla eski televizyonunuzu hızlıca nakde çevirebilirsiniz. Elden çıkarmak istediğiniz televizyonunuzun kesinlikle çalışıyor durumda olması gerekmektedir. Üründe kırık veya çizikler olmamalıdır. Ürün Samsung, LG, Sony, Philips, Sunny, Vestel, Arçelik, Regal, Grundig gibi bilinen markalardan ve hala garantisi devam ediyorsa satışı çok kolay olacaktır. Ayrıca bu şekilde sorunsuz ürünleri yüksek fiyattan almaktayız.

Zeytinburnu İkinci El Çocuk Odası Alan Yerler

Çocuklar çok hızlı büyüdüklerinden dolayı onlara alınan eşyaları da sık sık yenilemek gerekmektedir. Çocuklar büyüdüklerinde eşyalarını beğenmeyebilir, eşyalar küçük gelebilir veya işlevini yitirebilir. Bu konuda Zeytinburnu ikinci el çocuk odası alanlardan hizmet alabilirsiniz. Beşik, çocuk yatağı, montessori yatak, komodin,  gardırop, çocuk aktivite masası, çocuk sandalyesi, çocuk koltuğu, kitaplık gibi eşyalarınızı almaktayız. Eşyalarda kırık, çizik vs. olmaması gerekmektedir.Bilinen markalı, az kullanılmış veya hiç kullanılmamış ürünleriniz yüksek fiyattan ve nakit olarak alınmaktadır.

Zeytinburnu İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Günümüzde orijinal ve markalı saatler çok rağbet görmektedir. Saat konusunda sıfır ürün piyasası kadar ikinci el piyasası da son derece canlıdır. Elindeki saatten sıkılan veya nakde sıkışan kişiler Zeytinburnu ikinci el saat alanlar aracılığıyla saatlerini hızlıca satabilirler. Satmak istediğiniz kol saatinde kırık, çizik, pas vb. olmamalıdır. Ürünün tamamen orijinal parçalardan oluşması gerekmektedir.Kol saatinin sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz ürünleriniz bu konuda uzman arkadaşlarımız tarafından itina ile gerekli kontrollerden geçirilir ve en uygun fiyat teklifi verilir. Az kullanılmış, yeni, garantisi devam eden ürünler için yüksek fiyat teklifi verilmektedir.Anlaşılması durumunda ödeme anında ve nakit olarak yapılır.

Zeytinburnu İkinci El Eşya Satışı

Zengin Spot olarak ikinci el eşya satışı hizmeti de vermekteyiz. Zeytinburnu ikinci el eşya satışı yapan mağazalarımızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü eşyayı bulabilirsiniz. Yeni evliler, bekar evine çıkanlar, öğrenciler veya birilerine yardım etmek amacıyla ikinci el eşya arayanlar mağazalarımıza gelebilirler. Ürünlerimizi satın alırken çalışması, fiziki durumunun iyi olması, garantisinin devam ediyor olması, orijinal olması gibi kriterlerimizi özenle uygulamaktayız. Bu nedenle mağazalarımızdaki tüm ürünlerin durumu konusunda içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca satış sonrası nakliye ve montaj hizmetleri konusunda da hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu İkinci El Eşya Nakliyesi

Zeytinburnu ikinci el eşya alanlar olarak nakliye konusunda da hizmet vermekteyiz. Sattığınız veya mağazalarımızdan satın aldığınız ürünler uzman ekiplerimiz tarafından özenle paketlenir ve ürünlere herhangi bir zarar vermeden nakliyesi sağlanır. Döşemeli mobilyalarınızın döşemelerine zarar gelmemesi için korucu koruyucu malzemeler, kırılacak eşyalarınız için uygun kutular kullanılmaktadır. Gardırop, dolap gibi eşyalarınız profesyonel arkadaşlarımız tarafından demonte hale getirilerek taşınır. Klima, TV, aspiratör, kombi, ankastre fırın ve ocak gibi elektronik eşyalarınız ise teknik ekipten arkadaşlarımız tarafından özenle sökülür ve nakliyesi sağlanır.

Zeytinburnu İkinci El Eşya Fiyatları Ne Kadar?

İkinci el eşya satmak isteyenlerin en büyük amacı elindeki iyi durumdaki eşyaları nakde çevirmektir. İkinci el eşya alanların amacı ise en uygun fiyata ihtiyaçlarını karşılamaktır. Zengin Spot olarak hem alıcıların hem de satıcıların memnun kalacağı fiyatlar belirlemekteyiz. Uzman ekip arkadaşlarımız sattığınız ürünlere en iyi fiyat tekliflerini verirler. Mağazalarımızda satışa koyduğumuz ürünler için de en uygun fiyatları belirlemekteyiz. Zeytinburnu ikinci el fiyatları ne kadar sorusunun cevabı için bizlere ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu ikinci el eşya alanlardan yaptığınız alışverişte içiniz tamamen rahat olur.

Zeytinburnu’nda hizmet verdiğimiz bütün mahalleler

 • BEŞTELSİZ MAHALLESİ
 • ÇIRPICI MAHALLESİ
 • GÖKALP MAHALLESİ
 • KAZLIÇEŞME MAHALLESİ
 • MALTEPE MAHALLESİ
 • MERKEZEFENDİ MAHALLESİ
 • NURİPAŞA MAHALLESİ
 • SEYİTNİZAM MAHALLESİ
 • SÜMER MAHALLESİ
 • TELSİZ MAHALLESİ
 • VELİEFENDİ MAHALLESİ
 • YENİDOĞAN MAHALLESİ
 • YEŞİLTEPE MAHALLESİ